Specjalista ds. utrzymania porządku i czystości-kierowca

  • Zabrze, śląskie

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet Office,prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: wykształcenie: min. średnie lub wyższe, prawo jazdy kat. B, kwalifikacje: biegła obsługa urządzeń biurowych, znajomość obsługi programów pakietu MS-Office: Word i Excel w stopniu dobrym, mile widziana znajomość programu SZYK 2, umiejętności interpersonalne: umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy,
    komunikatywność, odpowiedzialność, skrupulatność, doświadczenie zawodowe: min. 3 lata praktyki
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni)