Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej

Specjalista ds. kadr i płac

  • Bielsko-Biała, śląskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

SZPITAL PEDIATRYCZNY W BIELSKU-BIAŁEJ
ul. Sobieskiego 83, 43-300 Bielsko-Biała
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKA PRACY

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia pracownika,
  • Administrowanie dokumentacją personalną,
  • Weryfikacja czasu pracy,
  • Archiwizowanie dokumentacji pracowniczej,
  • Naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS, podatków oraz potrąceń pracowniczych,
  • Przeprowadzanie konkursów medycznych,
  • Sprawozdawczość kadrowo-płacowa (MZ, PFRON, ZUS, PIT, GUS),
  • Obsługa programów SMK oraz SIR.

Wymagania

  • Preferowane posiadanie doświadczenia zawodowego w Szpitalu na podobnym lub tym samym stanowisku minimum 2 lata,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Umiejętność pracy w zespole i pozytywne nastawienie do ludzi,
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do nabywania nowych doświadczeń,
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz dobra organizacja pracy (w tym umiejętność definiowania priorytetów).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Pakiet socjalny;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Dokumenty aplikacyjne CV oraz list motywacyjny można przesyłać drogą e-mailową na adres: kadry@szpitalpediatryczny.pl lub składać osobiście w Sekcji Kadr i Płac Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni przez Szpital Pediatryczny w Bielsku- Białej na rozmowę rekrutacyjną.

Wymagane dokumenty powinny zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej 43-300 Bielsko-Biała Jana III Sobieskiego 83, NIP: 5471839851 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

  • Administratorem danych osobowych kandydata do pracy jest Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej 43-300 Bielsko-Biała Jana III Sobieskiego 83, NIP: 5471839851. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w pełnej Klauzuli Informacyjnej której treść można pobrać http://www.szpitalpediatryczny.pl/pliki/rodo/Klauzula%20inf.%20dla%20Kandydat%C3%B3w%20do%20pracy.pdf.
  • Prosimy o dołączenie do dokumentów składanych w ramach rekrutacji o dopisek:

    lub, jeśli wyrażają Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach o dopisek:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej 43-300 Bielsko-Biała Jana III Sobieskiego 83, NIP: 5471839851 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (jutro)