Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej

Koordynator działu administracyjno-eksploatacyjnych

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

SZPITAL PEDIATRYCZNY W BIELSKU-BIAŁEJ
ul. Sobieskiego 83, 43-300 Bielsko-Biała
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

Koordynator w Dziale Administracyjno-Eksploatacyjnym

Zakres obowiązków

1. Nadzór i bieżąca kontrola nad prawidłową realizacją zadań podległych pracowników Działu Administracyjno-Eksploatacyjnego, a w szczególności:

  • administrowanie nieruchomościami, obiektami i budynkami będącymi w użytkowaniu Szpitala oraz zgodne z przepisami gospodarowania mieniem,
  • nadzór nad organizacją i planowaniem infrastruktury terenów szpitalnych,
  • nadzór nad realizacją inwestycji, remontów, konserwacją obiektów, urządzeń technicznych Szpitala oraz sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem zasad racjonalnej gospodarki materiałowej,
  • prowadzenie ewidencji sprzętu i aparatury medycznej,
  • przygotowanie, realizacja oraz rozliczenie zleceń usług serwisowych wykonywanych przez serwisy zewnętrzne,
  • przygotowanie zakupu części zamiennych do wykonywanych napraw wewnętrznych,
  • przygotowywanie zgodnie z obowiązującymi przepisami dokumentacji ( zlecenia, umowy serwisowe, protokoły odbioru, itp.) niezbędnej do przeprowadzenia napraw serwisowych i administrowania aparatura medyczną,
  • uczestnictwo w odbiorze nowo zakupionego sprzętu i aparatury medycznej,
  • organizacja i nadzorowanie nad przeglądami aparatury medycznej,
  • tworzenie planu inwestycji dotyczącego zakupu nowego sprzętu i aparatury medycznej,
  • przygotowywanie wniosków o postępowanie przetargowe na zakup sprzętu i aparatury medycznej,
  • udział w przeprowadzanych postępowaniach przetargowych dotyczących sprzętu medycznego,
  • wdrażanie efektywnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych mających na celu obniżenie kosztów utrzymania,
  • organizowanie i nadzór nad gospodarką odpadami Szpitala,
  • nadzór techniczny nad realizacja zadań inwestycyjnych,
  • odpowiedzialność za realizację wydatków dotyczących zadań w podległym dziale,
  • nadzór nad opracowaniem dokumentacji techniczno-kosztorysowej oraz prawidłowym zawieraniem umów z poszczególnymi wykonawcami zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym prowadzonych zamówień w formie przetargu.

2. Organizowanie pracy podległego personelu oraz kontrola dyscypliny pracy.

3. Zabezpieczenie stanu sanitarno-higienicznego bezpośredniego otoczenia jednostek Szpitala.

4. Udział w komisjach kasacyjnych oraz okresowych przeglądach budynków i stanowisk pracy.

5. Terminowe przeprowadzanie dezynsekcji i deratyzacji pomieszczeń Szpitala.

6. Zabezpieczenie Szpitala w tlen medycznych.

7. Właściwe zabezpieczenie mienia Szpitala przed kradzieżą i pożarem.

8. Prowadzenie ewidencji zużycia odzieży i obuwia roboczego pracowników Szpitala.

9. Wydawanie oraz rejestr kart parkingowych pracowników Szpitala.

10. Sporządzanie sprawozdań dotyczących gospodarowania odpadami oraz innych sprawozdań wynikających z charakteru miejsca pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – kierunek: budownictwo lub pokrewne techniczne -architektura/ inżynieria środowiska;
  • 5-letnie doświadczenie w obszarze inwestycji w branży budowlanej;
  • Znajomość procedur administracyjnych;
  • Znajomość procesu budowlanego;
  • Znajomość ustaw: Prawo Budowlane i Prawo Zamówień Publicznych;
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w jednostce opieki zdrowotnej;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność współpracy w grupie;
  • Komunikatywność, samodzielność i poczucie odpowiedzialności;
  • Otwartość na nowe zadania podejmowane w obszarze działu administracyjno-eksploatacyjnego;
  • Umiejętność organizacji czasu pracy własnej;
  • Nastawienie na realizację celów;
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Swoboda w poruszaniu się w pakiecie Office;
  • Mile widziane: znajomość programu do kosztorysowania

Wymagane dokumenty:

  • szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);

  • list motywacyjny

Dokumenty aplikacyjne CV oraz list motywacyjny można przesyłać drogą e-mailową na adres: kadry@szpitalpediatryczny.pl. lub składać osobiście w Sekcji Kadr i Płac Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni przez Szpital Pediatryczny w Bielsku- Białej na rozmowę rekrutacyjną.

  • Administratorem danych osobowych kandydata do pracy jest Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej 43-300 Bielsko-Biała Jana III Sobieskiego 83, NIP: 5471839851. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w pełnej Klauzuli Informacyjnej której treść można pobrać:
  • Prosimy o dołączenie do dokumentów składanych w ramach rekrutacji o dopisek:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej 43-300 Bielsko-Biała Jana III Sobieskiego 83, NIP: 5471839851 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    lub, jeśli wyrażają Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach o dopisek:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej 43-300 Bielsko-Biała Jana III Sobieskiego 83, NIP: 5471839851 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 24 dni)