• Ustroń, śląskie pow. cieszyński

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji to specjalistyczny szpital rehabilitacyjny, o najwyższym poziomie referencyjności. Jesteśmy zespołem wybranych i oddanych pacjentom fachowców, wyspecjalizowanych we wczesnej szpitalnej i ambulatoryjnej rehabilitacji osób po przebytych zawałach i operacjach serca oraz urazach i zabiegach ortopedycznych.

Dyrektor Śląskiego Centrum Rehabilitacji i Prewencji

ul. Zdrojowa 6, 43-450 Ustroń

zatrudni:

PRACOWNIKA DZIAŁU ORGANIZACYJNO-PRAWNEGO

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie aktów wewnętrznych.
  • Znajomość ustawy o działalności leczniczej oraz monitorowania zmian aktów prawnych w zakresie działalności podmiotu.
  • Prowadzenie korespondencji z fundacjami, instytucjami, urzędami (np. Ministerstwo Zdrowia).
  • Sporządzanie projektów i koordynacja zawieranych umów i porozumień.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe. Mile widziane prawnicze.
  • Znajomość zagadnień organizacji jednostek związanych z ochrona zdrowia i praktyczna znajomość przepisów prawa medycznego.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Predyspozycje osobowościowe: terminowość, rzetelność. zaangażowanie, kreatywność, dokładność.
  • Biegła znajomość obsługi kancelarii.
  • Obsługa pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Dodatek za wysługę lat, możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych.
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę i pracę w renomowanym zespole.
  • Administratorem danych osobowych jest Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji 43-450 Ustroń Zdrojowa 6, NIP: 5482308117. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 16 dni)