Świat Języków Obcych

Pracownik Obsługi Klienta - Sekretarka (dla studentki lub praca dodatkowa)

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Świat Języków Obcych TIME specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego. Jesteśmy placówką edukacyjną, która istnieje na rynku od 2001 roku. Prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w terminach ustalonych z naszymi Klientami. Posiadamy oddziały w Bielsku-Białej oraz oddział w Bystrej.

Szkoła Języków Obcych "Time" poszukuje osoby na stanowisko "Pracownik Obsługi Klienta - Sekretarka" do oddziałów placówki (Bielsko-Biała lub Bystra) w niepełnym wymiarze godzin. Praca dedykowana jest dla studentów studiów zaocznych lub dla osób poszukujących pracy dodatkowej (dorywczej) w ramach umowy zlecenie.

STANOWISKO nr 1 [Bielsko-Biała, Wapienica]:

  • dni pracy: 4-5 dni w tygodniu (weekendy wolne),
  • orientacyjne godziny pracy: ok. 12.00-16.30 LUB ok. 15.00-19.00 (pracują 2 osoby na zmiany)
  • minimalny okres współpracy: 19 sierpnia 2024 - 30 czerwca 2025 (możliwość przedłużenia umowy)

STANOWISKO nr 2 [Bielsko-Biała, Komorowice]:

  • dni pracy w tygodniu: poniedziałek - czwartek (weekendy wolne),
  • orientacyjne godziny pracy: ok. 16.00-19.30 - ostateczne godziny do ustalenia po utworzeniu grafiku zajęć dla naszych Kursantów,
  • minimalny okres współpracy: 2 września 2024 - 30 czerwca 2025 (możliwość przedłużenia umowy).

STANOWISKO nr 3 [Bystra k. B-B]:

  • orientacyjne godziny pracy: ok. 16.00-19.00 - ostateczne godziny do ustalenia po utworzeniu grafiku zajęć dla naszych Kursantów,
  • minimalny okres współpracy: 2 września 2024 - 30 czerwca 2025 (możliwość przedłużenia umowy),
  • dogodny dojazd Autobusem MZK Bielsko-Biała nr 57 pod budynek szkoły.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV (ze zdjeciem) oraz Listu Motywacyjnego (mile widziany) na adres: pracownik@time.edu.pl z dopiskiem w tytule wiadomości: "Pracownik Biurowy A1". W wiadomości wstępnej lub w liście motywacyjnym należy podać preferowane stanowisko zlecenia: Stanowisko nr 1, Stanowisko nr 2, Stanowisko nr 3, Lokalizacja Dowolna.

Rekrutacja będzie przeprowadzona w lipcu. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zakres obowiązków

  • obsługa klientów (osobista, telefoniczna, mailowa),
  • podpisywanie standardowych umów z klientami,
  • przyjmowanie należności i śledzenie wpłat,
  • pomoc w planowaniu zajęć,
  • ewidencjonowanie godzin pracy,
  • przygotowywanie raportów,
  • dbanie o dobre imię Szkoły.

Specyfika pracy i dokładny zakres obowiązków jest przedstawiany na rozmowie kwalifikacyjnej.

Wymagania

  • osoby studiujące zaocznie lub osoby, dla których będzie to praca dodatkowa
  • komunikatywność;
  • dobra obsługa komputera;
  • zdolności organizacyjne;
  • nawiązanie współpracy długoterminowej min. do 30.06.2025 r;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym (mile widziana);
  • zamieszkanie w Bielsku-Białej, w Bystrej lub najbliższej okolicy.

Oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • praca bez weekendów;
  • umowę zlecenie.
  • Administratorem danych osobowych jest Szkoła Jezyków Obcych Time. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez World Wiesław Dziubek 43-300 Bielsko-Biała ul.Cieszyńska 367, NIP: 5471783122 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 10 dni)