• Iława, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Ratownik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,podstawowe,średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: Ratownik wodny
  • Inne wymagania: ukończone kursy i uprawnienia (Kwalifikowany Kurs Pierwszej Pomocy), posiadanie aktualnych uprawnień ratownika wodnego pływalni, obowiązkowo znajomość języka polskiego, umiejętność obsługi komputera, dyspozycyjność, uczciwość, odpowiedzialność za realizowane zadania, systematyczność i konsekwencja w działaniu, komunikatywność, dokładność, otwartość na innowacyjność. zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, elastyczny grafik pracy, możliwość podjęcia nowych wyzwań zawodowych, możliwość rozwoju zawodowego i awansu , pracę w zgranym zespole. Kontakt telefoniczny - 730 019 939 lub e-mail: bb@tiffi.com
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 28,1 do 29 PLN
  • Opis wynagrodzenia: jw.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące)