Centrum Stomatologii Medicover

Asystentka/Higienistka Stomatologiczna - Centrum Uśmiechu Medicover w Ostródzie

  • Ostróda, warmińsko-mazurskie pow. ostródzki

Asystent stomatologiczny

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Pracuj jako Asystentka lub Higienistka Stomatologiczna w Centrum Uśmechu Medicover w Ostródzie!

Nie masz jeszcze doświadczenia? Chcesz zacząć swoją karierę w branży stomatologicznej? Zgłoś się!

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem,
  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce),
  • Sterylizację narzędzi i materiałów,
  • Przeprowadzanie zabiegów higienizacji (na stanowisku higienistki stomatologicznej)

Wymagania

  • zapał do pracy i dbałość o dobrą atmosferę w zespole,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • dyplom potwierdzający zawód asystentki/higienistki stomatologicznej lub jesteś w trakcie nauki,
  • książeczkę SANEPID,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki/higienistki stomatologicznej.

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen lub część etatu w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie,
  • wsparcie pracowników administracyjnych oraz Kierownika centrum w codziennych zadaniach,
  • system premiowy,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach i warsztatach (stacjonarnych i online),
  • pełne zaplecze dobrze funkcjonującej, nowoczesnej kliniki,
  • dodatkowo w ramach umowy o pracę - benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits, (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Medicover Sp. z o.o. 00-807 Warszawa Al. Jerozolimskie 96,, NIP: 5251577627. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Medicover Sp. z o.o. 00-807 Warszawa Al. Jerozolimskie 96,, NIP: 5251577627 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)