Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 04.07.2024
Bergman Deutschland

Technik Utrzymania Ruchu (Brandenburgia, Niemcy, Samochody Elektryczne)

  • Umowa o pracę
    17 500-19 000 zł brutto / mies.
  • Niemcy zagranica

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika.

Ihr Spezialist im Fachkräftebereich!

BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika. Ihr Spezialist im Fachkräftebereich!

Rekrutujemy dla pierwszego w Europie zakładu produkcyjnego amerykańskiego koncernu - globalnego lidera branży motoryzacyjnej, producenta w pełni elektrycznych samochodów i ogniw akumulatorowych.

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych (dział karoserii, lakierni, montażu, jednostek napędowych, baterii)
  • Reagowanie na zauważone nieprawidłowości w pracy maszyn
  • Dokonywanie planowanych przeglądów oraz konserwacji maszyn i urządzeń
  • Uruchomienia nowych linii produkcyjnych oraz maszyn
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej
  • Współpraca z innymi działami zakładu

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu, mile widziane w branży motoryzacyjnej, elektromobilności
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego (min. poziom B1)
  • Wykształcenie min. zawodowe z jednego z obszarów: elektronika, mechanika, elektryka, mechatronika, automatyka przemysłowa, elektrotechnika
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Berlina w Niemczech

Oferujemy

  • Atrakcyjną lokalizację pracy (ok. 50 km od Kostrzyna czy Frankfurtu nad Odrą)
  • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie Bergman Deutschland GmbH
  • Pracę u naszego klienta – najbardziej zaawansowanym na świecie zakładem produkującym pojazdy elektryczne na dużą skalę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 27,58 € brutto za godzinę
  • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w godzinach nocnych 25%, w niedziele 50% oraz święta 125%
  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
  • Organizację zakwaterowania w pracowniczych apartamentach w 1-osobowych pokojach (koszt pracownika 315€ miesięcznie)
  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)
  • Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)
  • Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)
  • Program poleceń pracowniczych – Poleć nas!
  • Gwarantowany urlop wypoczynkowy (30 dni na rok)
  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze
  • Prowadzenie Zeitkonta (konta czasu pracy)
  • Możliwość długoterminowej współpracy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Informacja na temat administratora danych znajduje się w linku aplikacyjnym.
  • Informacja o przetwarzaniu danych znajduje się w linku aplikacyjnym.

Visa