Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 04.07.2024
Miasto Luboń Biuro Majątku Komunalnego w Luboniu

Podinspektor ds. przygotowania i realizacji inwestycji referat Inwestycji

  • Luboń, wielkopolskie pow. poznański

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Biuro Majątku Komunalnego w Luboniu ogłasza rekrutację na stanowisko podinspektora ds. przygotowania i realizacji inwestycji

Zakres obowiązków

analiza potrzeb inwestycyjnych Miasta i miejskich jednostek organizacyjnych,

analiza i przygotowywanie dokumentacji wyjściowej do realizacji inwestycji,

koordynacja, kontrola i nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych (etap prac projektowych, etap realizacji budowy)

kontrola realizacji umów,

bieżąca kontrola ponoszonych kosztów i ich zgodności z założonym budżetem.

Wymagania

obowiązkowe:

wykształcenie średnie, pożądane wyższe techniczne (budownictwo, inżynieria środowiska, budownictwo komunikacyjne, gospodarka przestrzenna)

umiejętność obsługi oprogramowania MS Office

posiadanie obywatelstwa polskiego,

prawo jazdy kat. B

umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

dodatkowe:

wiedza z zakresu prawa budowlanego, KPA, PZP, ustawy o drogach publicznych

obsługa programów wspomagających projektowanie dla plików *dwg, *dxf

doświadczenie w pracy w jednostkach samorządowych

doświadczenie w pracy związanej z udziałem w procesie inwestycyjnym

Warunki pracy na danym stanowisku

  • praca w wymiarze pełnego etatu,
  • praca biurowa wymagająca wyjść poza miejsce pracy – wizje w terenie,
  • Wymagane dokumenty

    • CV
    • list motywacyjny,
    • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenia zawodowe
    • Składanie dokumentów:
    • osobiście w Biurze Majątku Komunalnego w Luboniu, ul. Poniatowskiego 20 , 62-030 Luboń,

      • Wymagane dokumenty można składać w zamkniętej kopercie w terminie do dnia 12 czerwca 2024 r. z dopiskiem: „Nabór na stanowisko podinspektora ds. przygotowania i realizacji inwestycji – Biuro Majątku Komunalnego w Luboniu”. Zastrzegamy sobie rozpatrzenie dokumentów, które wpłyną do naszego Biura po 12 czerwca 2024 r.

        • drogą pocztową na adres: Biuro Majątku Komunalnego w Luboniu, ul. Plac Edmunda Bojanowskiego 2, 62-030 Luboń,
        • drogą elektroniczną na adres e:mail: krzysztof.knopczynski@bmklubon.pl
        • Za termin złożenia dokumentów przesłanych drogą pocztową uważa się datę ich wpływu do Biura Majątku Komunalnego w Luboniu.

          Dokumenty, które wpłyną do Biura Majątku Komunalnego w Luboniu po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane.

          Ocena ofert oraz rozmowy z wybranymi kandydatami odbędą się po w/w terminie.

          O terminie rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

          Informacje ogólne:

          a) Wybrany kandydat, przed zawarciem umowy o pracę zobowiązany jest przedłożyć zaświadczenie o niekaralności.

          b) Kandydatowi nie przysługuje roszczenie o nawiązanie stosunku pracy.

          c) W stosunku do czynności związanych z naborem nie przysługuje droga odwoławcza,

          d) W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Biurze Majątku Komunalnego w Luboniu, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosił mniej niż 6%.

Oferujemy

  • Wzór Klauzuli informacyjnej do ogłoszenia rekrutacyjnego Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych (dalej „RODO”)
    I.
    Administrator danych:
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Henryka Grygier, e-mail: henryka.grygier@bmklubon.pl, tel. 61 8131 120 w.10

    Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych:
    Sylwia Przybylak-Głucha tel. 61 8131 120 w 10
    e-mail: sylwia.przybylak-glucha@bmklubon.pl

    II. Cele i podstawy przetwarzania Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe:

    1. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia pracodawcy wynikającego z art. 22¹ kodeksu pracy i w zakresie: imienia i nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu do korespondencji, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. Podstawą przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych jest obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 pkt c RODO),
    2. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ww. zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO),
    3. w celu realizacji uzasadnionego interesu administratora w zakresie danych pozyskanych od Pani/Pana w trakcie procesu rekrutacji w związku ze sprawdzeniem Pani/Pana umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy na określonym w ogłoszeniu stanowisku. Podstawą przetwarzania tych danych jest nasz uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
    4. w celu realizacji uzasadnionego interesu administratora na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, wykazania wykonania obowiązków (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
    5. w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzane danych osobowych przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ta zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).
    III. Prawa osób, których dane dotyczą Zgodnie z RODO, przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, prawo żądania ich sprostowania (poprawiania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych, a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przetwarzanych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, wskazanych powyżej w pkt II. Powyższe żądania można przesłać na adresy wskazane w pkt I. Ponadto, zgodnie z RODO przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    IV. Okres przechowywania danych
    1. w zakresie wskazanym w pkt II.1, II.2 i II.3 Pani/Pana dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji,
    2. w zakresie wskazanym w pkt II.4 Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z przepisów prawa, a także przez czas, w którym przepisy nakazują nam przechowywać dane,
    3. w zakresie wskazanym w pkt II.5 Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty wyrażenia zgody.
    V. Odbiorcy danych. Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane uprawnionym instytucjom określonym przez przepisy prawa oraz podmiotom przetwarzającym, które świadczą usługi na rzecz Administratora danych i którym te dane są powierzane.
    VI. Podanie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia jest warunkiem wzięcia udziału w danym procesie rekrutacyjnym. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne.
    VII. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji.
    Informujemy, że nie podejmujemy decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.
    VIII. Zgoda oraz informacja o możliwości wycofania zgody. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych można przesłać na adresy wskazane w pkt I.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MIASTO LUBOŃ 62-030 Luboń Plac Edmunda Bojanowskiego 2, NIP: 7773127031 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa