Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 20.07.2024
Mondi Wierzbica Sp. z o.o.

Elektryk/Automatyk (K/M) Wierzbica koło Radomia

  • Wierzbica, mazowieckie pow. radomski

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą zrównoważone rozwiązania na miarę potrzeb.

Do naszego zakładu w Wierzbicy poszukujemy osoby na stanowisko :

ELEKTRYKA/AUTOMATYK (K/M)

Rośniemy:
Korzystaj z warunków do rozwoju
Docenimy Twoje zaangażowanie

Tworzymy:
Pracuj z najnowszymi technologiami
Kreuj z nami lepszy świat

Inspirujemy:
Korzystaj z benefitów
Twoje bezpieczeństwo i komfort są naszym priorytetem
Pracujemy zespołowo i wspieramy się nawzajem

Zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń,

  • Remonty i konserwacja maszyn i urządzeń,

  • Analizowanie przyczyn awarii i prewencyjne utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń,

  • Demontaż i montaż urządzeń elektrycznych i automatyki przemysłowej,

  • Praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania

  • Wykształcenie w kierunku elektryk, elektronik, automatyk lub mechatronik,

  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,

  • Aktualne uprawnienia energetyczne w grupie elektrycznej G1 E (SEP eksploatacja),

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów (usuwania awarii),

  • Ważne prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność,

  • Znajomość sterowników PLC Siemens (inne będą dodatkowym atutem),

  • Znajomość napędów – SEW, Lenze (inne będą dodatkowym atutem),

  • Preferowana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Aktualne uprawnienia UDT do operowania podestami przejezdnymi będą dodatkowym atutem,

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dobra współpraca.

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę),

  • Szansę rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii w branży opakowań papierowych,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwinięcia skrzydeł.

Dodatkowo:

  • Basen
  • Bilety do kina
  • Możliwość skorzystania z siłowni i fitnessu
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz…

Skontaktuj się z nami!

  • Administratorem danych osobowych jest Mondi Wierzbica Sp. z o.o. 26-680 Wierzbica Rzeczków-Kolonia 76, NIP: 5252066952. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji  zgodnie z art. 6 ust.1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).„
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Visa