Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 06.07.2024
  • Ustroń, śląskie pow. cieszyński

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Grupa American Heart of Poland (Grupa AHP) zapewnia pacjentom w ponad 20 ośrodkach medycznych w całym kraju kompleksową, ciągłą, wielospecjalistyczną i nowoczesną opiekę medyczną, integrującą edukację prozdrowotną, profilaktykę, diagnostykę, leczenie oraz rehabilitację w zakresie chorób cywilizacyjnych, w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Jesteśmy częścią Gruppo San Donato (GSD), która jest jedną z największych włoskich grup medycznych, prowadzącą m.in. instytuty naukowe, centra diagnostyczne, szpitale oraz uniwersytet medyczny Vita Salute San Raffaele w Mediolanie. Więcej o GSD można przeczytać tutaj: https://www.gsdinternational.com/.

Zapewniamy ponad 230 tysiącom pacjentów rocznie na terenie całego kraju dostęp do wysokiej klasy procedur medycznych, w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wspieramy pacjentów cierpiących na choroby cywilizacyjne, w szczególności pacjentów z różnymi postaciami ostrego zespołu wieńcowego, miażdżycą naczyń obwodowych, zaburzeniami rytmu i przewodzenia, niewydolnością krążenia oraz wadami serca. Należące do nas podmioty realizują ponad 73 tys. hospitalizacji rocznie.

Grupa American Heart of Poland powstała w 2000 r. z inicjatywy lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych, a obecnie w jej skład wchodzą szpitale wieloprofilowe, oddziały kardiologii i kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej, poradnie, laboratoria diagnostyczne i pracownie diagnostyki obrazowej, Uzdrowisko Ustroń oraz Centrum Badawczo-Rozwojowe. Grupa współpracuje z zespołami ratownictwa medycznego oraz siecią szpitali wojewódzkich oraz powiatowych, uzupełniając w ten sposób sieć ratownictwa medycznego.

Naszym priorytetem jest zapewnienie optymalnej pod względem kosztowności i efektywności opieki medycznej. Podstawą naszej działalności jest zapewnienie wysokiej jakości leczenia, pełne empatii podejście do pacjenta oraz wysoce wykwalifikowana kadra medyczna, która aktualnie liczy ponad 1200 lekarzy (w tym kardiologów, kardiochirurgów, chirurgów naczyniowych oraz specjalistów z innych dziedzin medycyny). Świadczenia realizowane w placówkach Grupy American Heart of Poland wyróżniają się wysokim poziomem innowacyjności, odpowiadają na aktualne potrzeby zdrowotne mieszkańców Polski, a usługi dostępne w ramach naszych placówek są finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia, dzięki czemu dostępne są dla każdego pacjenta.

W ramach Grupy AHP funkcjonują Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca – kluczowa marka należąca do Grupy American Heart of Poland. Ponadto w ramach optymalizacji leczenia oraz stałego podnoszenia jakości naszych usług prowadzimy Centrum Badawczo-Rozwojowe, którego zadaniem jest realizowanie badań nad wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w medycynie. Natomiast należące do Grupy AHP najbardziej znane w Polsce Uzdrowisko Ustroń zapewnia usługi w zakresie rehabilitacji m.in. kardiologicznej czy pulmonologicznej, wykorzystując przy tym własne złoża borowiny i solanki.

Zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja opieki pielęgniarskiej dostosowanej do stanu zdrowia pacjentów, zgodnie z przyjętymi procedurami, standardami i wytycznymi obowiązującymi u pracodawcy,
  • wykonywanie czynności zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz medycznych czynności ratunkowych,
  • realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji oraz ich staranne wykonywanie,
  • współpraca z pielęgniarką oddziałową, lekarzami i pozostałym personelem ośrodka,
  • staranne i bieżące dokumentowanie wykonywanych czynności pielęgnacyjnych, zleceń lekarskich, obserwacji pacjenta w dokumentacji indywidualnej i zbiorczej.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • Mile widziane ukończone kursy specjalistyczne i specjalizacje (kurs reanimacji i resuscytacji, leczenie ran, EKG).
  • empatia i wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia),
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Prosimy o zapoznanie się z Klauzula informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych  w procesie rekrutacji
    Zgodnie z art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji do pracy w Uzdrowisko „ Ustroń”. w Ustroniu informujemy, że:

    1)   Administratorem Państwa danych osobowych jest Uzdrowisko „ Ustroń” z siedzibą w Ustroniu, ul. Sanatoryjna 1, 43-400 Ustroń:
    Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: odo@uzdrowisko-ustron.pl;
    2)   Państwa dane przetwarzane będą zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. RODO w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia tego procesu.
    3)   Administrator Danych nie planuje dalej przetwarzać danych kandydatów do pracy w celu innym niż cel, w którym dane osobowe zostały zebrane, tj. w celu przyszłej rekrutacji chyba, że kandydat na stanowisko wyrazi na to zgodę, jednak nie dłużej niż przez 1 rok.
    4)   Podanie danych przez kandydatów w procesie rekrutacji jest konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zbierane.
    5)   Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.
    6)   Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych kandydatów do pracy w Uzdrowisko „ Ustroń” do państwa trzeciego lub organizacji między narodowych.
    7)   Dane osobowe kandydatów do pracy nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
    8)   Posiadają Państwo prawo żądania od Administratora Danych dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania oraz – z zastrzeżeniem przepisów prawa – usunięcia, ograniczenia przetwarzania prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
    9)   Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sprawie niewłaściwego przetwarzania danych osobowych.

  • Prosimy o zamieszczenie w treści aplikacji następującej kwestii:
    Zapoznałam/em się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.).

Visa