Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 07.07.2024
Bergman Deutschland

Operator Wózka Wysokiego Składowania (zakłady BMW, Lipsk)

  • Niemcy zagranica

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika.

Ihr Spezialist im Fachkräftebereich!

Rekrutujemy dla niemieckiej firmy logistycznej, dostarczającej materiały do zakładów produkcyjnych BMW oraz Porsche.

Zakres obowiązków

  • Obsługa wózków widłowych wysokiego składowania
  • Transport towarów w obrębie magazynu
  • Zarządzanie procesem składowania oraz dbanie o prawidłowe rozmieszczenie produktów na półkach
  • Utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa i wydajności

Wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Lipska w Niemczech
  • Doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania
  • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania (posiadanie niemieckich uprawnień będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
  • Dbałość o szczegóły, dokładność
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych (np. zmiana poranna w soboty)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 14,50 € brutto/h
  • Wsparcie w organizacji zakwaterowania i dodatek do zakwaterowania
  • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w godzinach nocnych 25%, w niedziele 50% oraz święta 100%
  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
  • Atrakcyjną lokalizację pracy (ok. 200 km od polskiej granicy)
  • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie BERGMAN Deutschland GmbH
  • Możliwość pracy w pełnym innowacyjnych technologii międzynarodowym środowisku - niemiecka firma logistyczna, obsługująca magazyny największych liderów w branży motoryzacyjnej
  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)
  • Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)
  • Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)
  • Gwarantowany urlop wypoczynkowy (25-30 dni na rok)
  • Prowadzenie Zeitkonta (konta czasu pracy)
  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Informacja na temat administratora danych znajduje się w linku aplikacyjnym.
  • Informacja o przetwarzaniu danych znajduje się w linku aplikacyjnym.

Visa