Planteon.pl

MŁODSZY SPECJALISTA IT

  • Umowa o pracę
    4 300-5 000 zł brutto / mies.
  • Borków Stary, wielkopolskie pow. kaliski

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Planteon.pl - producent mieszanek przypraw, ziół, zdrowej żywności. Importer oraz eksporter produktów do wielu krajów Europy i Świata.

Posiadamy sklep internetowy dla klientów detalicznych www.planteon.pl, który miesięcznie odwiedza 100 tys. użytkowników oraz platformę zakupów dla klientów hurtowych www.b2b.planteon.pl. Online to nasze naturalne środowisko od lat.

Jesteśmy młodym zespołem ludzi ambitnych i głodnych rozwoju.

Szukamy osób, których naturalną potrzebą jest ciągły progres.

MŁODSZY SPECJALISTA DS. SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

LOKALIZACJA: Borków Stary k. Kalisza

GODZINY PRACY: 7:00 - 15:00

Zakres obowiązków

Wsparcie techniczne:

  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów z siecią i dostępem do Internetu dla użytkowników
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem, takich jak błędy aplikacji i komunikaty o błędach
  • Instalacja i konfiguracja urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery itd.)

Obsługa zgłoszeń z różnych systemów:

  • Odpowiedź na zgłoszenia użytkowników dotyczące systemów Infortes, AtomStore, User, etc.
  • Modyfikacja wydruków na życzenie użytkowników
  • Naprawa błędów i zgłaszanie problemów do zespołu programistów, jeżeli nie można ich rozwiązać na miejscu

Poprawki do etykiet i formularzy NiceLabel:

  • Aktualizacja i modyfikacja etykiet i formularzy zgodnie z potrzebami biznesowymi
  • Weryfikacja poprawności danych przed ich wydrukowaniem
  • Wsparcie dla użytkowników w korzystaniu z NiceLabel

Zarządzanie kontami i sprzętem:

  • Zakładanie kont użytkowników i nadawanie uprawnień
  • Konfiguracja sprzętu komputerowego dla nowych pracowników
  • Instalacja i aktualizacja oprogramowania na stacjach roboczych

Dokumentacja w Bookstack:

  • Aktualizacja i tworzenie nowej dokumentacji w Bookstack dotyczącej procedur, polityk i rozwiązań IT
  • Utrzymanie porządku i aktualności w bazie wiedzy

Zarządzanie informacjami o sprzęcie w Snipe-IT:

  • Inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania
  • Wprowadzenie i aktualizacja danych sprzętowych w systemie Snipe-IT
  • Monitorowanie stanu licencji i zgodności z regulacjami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, technologii informacyjnych lub pokrewne
  • doświadczenie w administrowaniu systemem ERP, najlepiej Comarch XL
  • znajomość MS SQL
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
  • otwartość na nowe rzeczy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • książeczka sanepidowska

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • pozytywną atmosferę w pracy
  • pakiet ubezpieczeń
  • system premiowy
  • dodatki płacowe na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • dodatek płacowy do urlopu
  • możliwość awansu i rozbudowy ścieżki kariery
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • dostęp do karty Multisport
  • dostęp do najnowszych narzędzi i technologii
  • szkolenia i kursy
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Karta MultiSport
  • Parking dla pracowników
  • Spotkania integracyjne
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Planteon spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 62-817 Żelazków Borków Stary 11, NIP: 6182192220. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Planteon spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w: Borków Stary 11, 62-817 Żelazków (pow. kaliski) (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania. Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji. Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach. W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacja@planteon.pl
Dodana
Wygasa (za 6 dni)