Mondi Krapkowice Sp. z o.o.

Operator / Operatorka maszyn / Praca od zaraz!

  • Umowa o pracę
    6 900-7 200 zł brutto / mies.
  • Krapkowice, opolskie pow. krapkowicki

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Rośniemy

✓Wejdź do świata możliwości

✓Korzystaj z warunków do rozwoju

✓Docenimy Twoje zaangażowanie

Tworzymy

✓Pracuj z najnowszymi technologiami

✓Twórz innowacyjne i użyteczne produkty

✓Kreuj z nami lepszy świat

Inspirujemy

✓Znajdź równowagę między pracą a życiem prywatnym

✓Twoje bezpieczeństwo i komfort są naszym priorytetem

✓Pracujemy zespołowo i wspieramy się nawzajem

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, w firmie będącej wiodącym producentem opakowań e-commerce,
  • Ustawianie oraz dokonywanie korekt parametrów maszyn,
  • Praca w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy przy samodzielnej obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • Wykształcenie min. zawodowe, preferowane techniczne,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, wysoką premię uznaniową oraz dodatek zmianowy,
  • Bogaty pakiet benefitów dla Ciebie i dla Twojej rodziny,
  • Realne możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwinięcia skrzydeł,
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia,
  • Pracę w zgranym zespole ludzi wspierających siebie nawzajem.

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi.

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz…

Skontaktuj się z nami!

  • Obowiązek informacyjny o przysługujących prawach Administratorem Twoich danych osobowych jest Mondi Krapkowice Sp. z o.o. z siedzibą w Krapkowicach, ul. Opolska 103 (dalej Mondi).

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz poniżej.

    W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane? Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podstawą przetwarzania przez Mondi Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w zw. z art. art. 22[1] Kodeksu Pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) polega na zabezpieczeniu Mondi przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z art. 123 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mondi będzie przekazywać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Mondi. Ponadto Mondi będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, o ile taki obowiązek wynikać będzie z przepisów prawa. Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych. Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane? Mondi będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu związanym z przeprowadzeniem rekrutacji do zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział i dla celów archiwizacyjnych, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji. Jakie masz prawa? Przysługuje Ci prawo do: - dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu; - sprostowania swoich nieprawidłowych danych; - żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO; - żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO; - wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO; - przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany. Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego. Kontakt Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami: Mondi Krapkowice Sp. z o.o. ul. Opolska 103, 47-300 Krapkowice, od.Krapkowice@mondigroup.com
  • W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane? Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podstawą przetwarzania przez Mondi Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w zw. z art. art. 22[1] Kodeksu Pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) polega na zabezpieczeniu Mondi przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z art. 123 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mondi będzie przekazywać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Mondi. Ponadto Mondi będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, o ile taki obowiązek wynikać będzie z przepisów prawa. Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych. Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane? Mondi będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu związanym z przeprowadzeniem rekrutacji do zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział i dla celów archiwizacyjnych, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji. Jakie masz prawa? Przysługuje Ci prawo do: - dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu; - sprostowania swoich nieprawidłowych danych; - żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO; - żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO; - wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO; - przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany. Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego. Kontakt Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami: Mondi Krapkowice Sp. z o.o. ul. Opolska 103, 47-300 Krapkowice, od.Krapkowice@mondigroup.com
Dodana
Wygasa (za 23 dni)