Specjalista ds. BHP

  • Śliwice, kujawsko-pomorskie pow. tucholski

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Wutkowski Sp. z o.o. Sp.k.

Wutkowski Sp. z o.o. jest doświadczonym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła płaskiego. Działa na terenie całego kraju, jak również za granicą. Posiada doświadczenie i historię, dzięki której Klienci i Partnerzy dostrzegają w nas silną i stabilną markę. Nieustannie rozwijamy zaplecze technologiczne oraz logistyczne. Największym kapitałem są dla nas ludzie oraz ich kompetencje,
w które inwestujemy ze szczególnym zaangażowaniem. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. BHP
Miejsce pracy: Śliwice (powiat tucholski)

Zakres obowiązków

  • Realizacja zadań wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz wewnętrznych standardów bezpieczeństwa Wutkowski
  • Kontrola, ocena i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP i Ppoż.
  • Budowanie i rozwijanie Kultury Bezpieczeństwa w firmi
  • Opracowywanie i wdrażanie programów prewencyjnych
  • Samodzielne prowadzenie projektów z zakresu BHP
  • Opracowywanie instrukcji, procedur BHP, Ppoż. oraz wykazów i rejestrów
  • Udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy oraz analiza projektów i inwestycji pod względem BHP
  • Przeprowadzanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego, potencjalnych źródeł zagrożeń oraz nadzór nad badaniami i pomiarami czynników szkodliwych dla otoczenia
  • Bieżąca kontrola warunków środowiskowych i bezpieczeństwa na stanowiskach pracy
  • Przeprowadzanie postępowań powypadkowych, ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, zarządzanie wypadkowością (dokumentacja, analiza, propozycje usprawnień)
  • Diagnozowanie potrzeb szkoleniowych oraz prowadzenie działalności informacyjnej
  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów BHP
  • Ocena maszyn i instalacji przemysłowych w zakresie bezpieczeństwa
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontrolującymi
  • Sporządzanie i komunikacja raportów, analiz i zestawień

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku
  • Proaktywne podejście do działań w zakresie BHP, proponowanie nowych rozwiązań i inicjatyw zwiększających bezpieczeństwo
  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz aktualnych przepisów BHP i P.POŻ
  • Znajomość zagadnień związanych z doskonaleniem systemu bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Znajomość zasad i procedur związanych z systemem P.POŻ.
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, zarządcze i organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją
  • Zniżki na produkty firmy
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Programy rozwojowe i szkoleniowe
  • Wpływ na dalszy rozwój firmy
  • Administratorem danych osobowych jest WUTKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 89-530 Śliwice ul. Szklanych Domów 1, NIP: 7831694865. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WUTKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 89-530 Śliwice ul. Szklanych Domów 1, NIP: 7831694865 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 11 dni)