Specjalista ds. kontroli jakości

  • Śliwice, kujawsko-pomorskie pow. tucholski

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Wutkowski Sp. z o.o. Sp.k.

Wutkowski Sp. z o.o. jest doświadczonym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła płaskiego Działa na terenie całego kraju, jak również za granicą. Posiada doświadczenie i historię, dzięki której Klienci i Partnerzy dostrzegają w nas silną i stabilną markę. Nieustannie rozwijamy zaplecze technologiczne oraz logistyczne. Największym kapitałem są dla nas ludzie oraz ich kompetencje, w które inwestujemy ze szczególnym zaangażowaniem. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Śliwice (powiat tucholski)

Zakres obowiązków

  • Realizacja procedur związanych z kontrolą jakości w procesie produkcji pod zamówienie
  • Realizacja procedur związanych z kontrolą jakości w procesie rozpatrywania reklamacji zewnętrznych i wewnętrznych
  • Udział w tworzeniu instrukcji jakościowych i alarmów jakościowych
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • Kontrola w toku procesu produkcyjnego
  • Obsługiwanie procesu reklamacji/zgłoszeń klientów
  • Analizowanie reklamacji, identyfikacja i diagnozowanie przyczyn reklamacji
  • Prowadzenie szkoleń jakościowych
  • Nadzorowanie narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Przeprowadzanie audytów jakościowych oraz koordynacja działań po-audytowych
  • Ścisła współpraca z działami produkcji w celu poprawy jakości wyrobu oraz wydajności obszaru produkcyjnego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie (Inżynieria produkcji bądź pokrewne)
  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość systemów jakościowych
  • Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów jakościowych
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Rzetelność i systematyczność w pracy - zaangażowanie w realizację zleconych zadań
  • Zdolność analitycznego myślenia, zorientowanie na realizację wymagań i szukanie rozwiązań.
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez Pracodawcę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Administratorem danych osobowych jest WUTKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 89-530 Śliwice ul. Szklanych Domów 1, NIP: 7831694865. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
Dodana
Wygasa (za 7 dni)