ABC Work SP z.o.o. SP k.

Elektryk od 21€/h+ bony żywnościowe, zwrot kosztów przyjazdu do Belgii

  • Umowa o pracę
    21-24 € brutto / godz.
  • Belgia zagranica

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912

Nasz klient jest liderem rynku świeżych, mrożonych i przetworzonych produktów: owoców i warzyw, kwiatów i roślin. Zapewnia klientom i dostawcom wydajne i zrównoważone rozwiązania poprzez najlepsze w swojej klasie produkty, wiodące na rynku innowacje i doskonałą obsługę. W ten sposób przyczynia się do kształtowania zdrowszej przyszłości. Firma poszukuje osób do swojego zespołu w Staden na stanowisko elektryka!

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prawidłowe działanie i regulację instalacji, aby zapewnić ich wydajność i skuteczność
  • Będziesz otrzymywać raporty o awariach lub usterkach technicznych i podejmować działania następcze w celu zminimalizowania zakłóceń
  • Przeprowadzanie drobnych rutynowych i awaryjnych napraw, aby zapewnić, że sprzęt jest zawsze gotowy do użycia
  • Będziesz pomagać w przeprowadzaniu konserwacji zapobiegawczej, aby zapewnić optymalne działanie maszyn i urządzeń oraz wykrywać problemy elektryczne, zanim wystąpią
  • Wykonywanie dokumentacji administracyjnej, aby rejestrować usterki i upewnić się, że można je wykryć
  • Udział w instalacji nowego sprzętu, instalacji lub maszyn, aby zapewnić, że uruchomienie przebiega tak sprawnie, jak to możliwe
  • Praca w miejscowości Staden

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie jako elektryk
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Potrafisz otwarcie komunikować się ze współpracownikami
  • Masz pasję do technologii, elektryki i elektroniki
  • Chęć do podjęcia dłuższej współpracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 21-22€ brutto/h(praca na 2 zmiany) lub 24€ brutto/h( praca na nocną zmianę)
  • Bony żywnościowe 7,40€ za przepracowany dzień
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Zwrot kosztów podróży do Belgii do 250€ po przepracowanych 4 tygodniach
  • Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Dodatek urlopowy – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Zapewniony transport

  • Administratorem danych osobowych jest ABC Work 21-500 Biała Podlaska ul. Terebelska 67a, NIP: 5372631366. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work 21-500 Biała Podlaska ul. Terebelska 67a, NIP: 5372631366 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)