Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 11.07.2024
MARIWA SOLUTIONS - MAREK JANIGA

Ślusarz / Spawacz MAG 135

  • Umowa o pracę
    3 200-5 000 € brutto / mies.
  • Niemcy zagranica

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Świadczymy usługi rekrutacyjne dla wielu klientów z Niemiec.

Możemy pomóc Ci znaleźć twoją wymarzoną pracę.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy do podjęcia pracy jako ślusarz/spawacz w Niemczech, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na kontakt od osób chętnych do dołączenia do naszego zespołu!

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac ślusarskich i spawalniczych;
  • Spawanie metodą MAG 135/136 (Metal Active Gas) zgodnie z wytycznymi technicznymi;
  • Montaż i demontaż elementów konstrukcji metalowych;
  • Naprawa i konserwacja urządzeń i maszyn przemysłowych;
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe jako ślusarz/spawacz;
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych;
  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Pozytywne podejście do pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stawka miesięczna od 3200 euro brutto do 5000 euro brutto, zależnie od doświadczenia;
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych - w zależności od pracodawcy;
  • Umowa o pracę na warunkach niemieckich, zapewniająca stabilność zatrudnienia;
  • Możliwość zakwaterowania w pokojach 1 osobowych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kwalifikacji.
  • Administratorem danych osobowych jest Mariwa Solutions 59-220 Legnica Jana Brzechwy, NIP: 6912548653. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mariwa Solutions 59-220 Legnica Jana Brzechwy, NIP: 6912548653 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa