• Pszczyna, śląskie pow. pszczyński

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Inne wymagania: Wykształcenie:
    - minimum średnie pielęgniarskie (z prawem do wykonywania zawodu) lub
    - wyższe (w tym licencjat) na kierunku pielęgniarstwo

    - Prawo do wykonywania zawodu
    - Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe,
    - Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z uczniami,
    - Kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    - Kandydat musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych,
    - Kandydat musi posiadać obywatelstwo polskie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 642 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia ok. 4642 zł + dodatek za wysługę lat, którego wysokość zależy od stażu pracy oraz 35% dodatek specjalny za trudną pracę.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)