Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji - Łódź Widzew

  • Łódź, łódzkie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Praca od zaraz

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 18 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Zakres obowiązków

Zadania:

  • kontrola jakościowa gotowego produktu
  • podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • praca w pozycji stojącej
  • pakowanie gotowego produktu

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • dokładność, cierpliwość
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne

Oferujemy

Oferta:

  • umowa o pracę tymczasową - już po 6 miesiącach możliwość stabilnego zatrudnienia
  • praca od poniedziałku do piątku - WOLNE WEEKENDY
  • wynagrodzenie do 6000 zł brutto + możliwość doboru płatnych nadgodzin
  • wypłata wynagrodzenia 10. dnia każdego miesiąca
  • PREMIA za polecenie znajomego do pracy
  • Karta multisport, ubezpieczenie grupowe
  • pełne wyposażenie tj. wysokiej jakości odzież robocza środki ochrony indywidualnej oraz własna zamykana szafka na prywatne rzeczy
  • możliwość zapoznania się z miejscem pracy przed rozpoczęciem

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z REKRUTEREM! +48 513 872 346

Zapraszamy również do naszego biura mieszczącego się przy ul. Tomaszowskiej 7 w Łodzi budynek A w godzinach 8:00-16:00

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. 60-319 Poznań Ptasia 10, NIP: 7792288367 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 13 dni)