Menedżer ds. Logistyki (Logistics Manager)

  • Umowa o pracę
    4 651-8 000 zł brutto / mies.
  • Umowa zlecenie
  • Warszawa, mazowieckie

Manager

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Menedżer

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

O nas

  • Młody perspektywiczny oddział dużej firmy, z dużymi aspiracjami podboju rynku europejskiego.

  • Nasza firma od 16 lat zajmuje się transportem ładunków, importem, eksportem do WNP. Firma ma szeroki zasięg geograficzny.

  • Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników i ma ponad 500 000 klientów.

Zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie klientów za pomocą narzędzi (CRM, platformy transportowe, telefonia SIP, cold call)

  • Przygotowywanie zapytań transportowych

  • Organizacja spotkań i negocjacji

  • Doradzanie klientom

Wymagania

  • Doświadczenie w podobnej branży

  • Znajomość języka polskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie (wymagana)

  • Komunikatywność, aktywność, odpowiedzialność

  • Umiejętności komunikowania się z ludźmi

  • Zainteresowanie pracą i chęć rozwoju

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i możliwość objęcia roli lidera w rozwijającej się firmie

  • Mentoring od menadżera i samodzielne doskonalenie umiejętności sprzedażowych

  • Świetne biuro, kawa, herbata, budowanie zespołu

  • Dobry zespół

  • Bonusy sprzedażowe

  • Administratorem danych osobowych jest KINTOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-682 WARSZAWA ul. HOŻA, nr 86, lok. 410, NIP: 7011145208. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KINTOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 00-682 WARSZAWA ul. HOŻA, nr 86, lok. 410, NIP: 7011145208 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni)