LPP SA

Kierownik Salonu / Sinsay / Złote Tarasy / Warszawa​

  • Warszawa, mazowieckie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SINSAY.

Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay - kolekcje naszych pięciu marek prezentujemy stacjonarnie już w blisko 30 krajach! Sprawne funkcjonowanie salonów sprzedaży LPP nie byłoby możliwe bez pracowników dbających o wysoki poziom obsługi klienta, atrakcyjną ekspozycję produktów oraz wszystkie procesy okołosprzedażowe.

Kierownik odpowiada za wyniki sprzedaży i realizację celów KPI oraz dba o funkcjonowanie operacyjne salonu i płynność zachodzących w nim procesów, zgodnie z odgórnymi standardami. Do zadań managera należy również rekrutacja i motywowanie podległego zespołu, organizacja i nadzorowanie jego pracy oraz dbanie o zwiększanie produktywności i efektywności. Kierownik dąży też do minimalizacji strat inwentaryzacyjnych i dba o przestrzeganie zasad BHP, regulaminów wewnętrznych i prawa pracy.

Zakres obowiązków

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

  • kompleksowe zarządzanie podległym salonem
  • praca z produktem w oparciu o wyniki sprzedaży i standardy VM
  • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży i innych KPIs
  • budowanie i motywowanie zespołu
  • miła i profesjonalna obsługa klienta

Wymagania

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • posiada minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • lubi modę i dobrze odnajduje się w pracy z produktem
  • potrafi motywować innych i osiągać wyznaczone cele
  • jest elastyczna i dynamiczna w działaniu
  • komunikuje się w języku angielskim
  • posiada wyższe wykształcenie (dodatkowy atut)

Oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo
  • ciekawą pracę w branży modowej
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • bony zniżkowe na zakupy w salonach LPP
  • program wsparcia pracowników heLPP - bezpłatne i anonimowe porady w 3 obszarach: psychologicznym, finansowym i prawnym
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w Centrali
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta MultiSport
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest LPP SA 80-769 Gdańsk ul. Łąkowa 39/44, NIP: 5831014898. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LPP SA 80-769 Gdańsk ul. Łąkowa 39/44, NIP: 5831014898 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 25 dni)