Randstad Polska Sp. z o.o.

Kierownik działu handlowego

  • Umowa o pracę
    8 000-10 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Masz doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem sprzedaży? Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami z branży budowlanej nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu? Jeśli tak, mamy idealną ofertę dla Ciebie!

Lokalizacja: Warszawa, Wilanów

Zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • zarzadzanie podległym zespołem (rekrutacja, codzienna motywacja, rozwój)
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta w sklepie
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • monitorowanie rynku pracy oraz proponowanie rozwiązań dających przewagę nad konkurencją
  • współpraca z innymi kierownikami oraz osobami z centrali

Wymagania

  • wykształcenia wyższego
  • rozwiniętych umiejętności liderskich
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zorientowania na klienta oraz nastawienia na cel i dążenia do jego realizacji

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne (8000 - 10000 zł brutto + premia kwartalna)
  • prywatną opiekę medyczną i dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie karty Multisport oraz programy rozwojowe i szkolenia
  • smartfon służbowy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 2 dni)