LPP SA

Sprzedawca / Sinsay / Galeria Hosso Gryfice

  • Gryfice, zachodniopomorskie pow. gryficki

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SINSAY.

Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay - kolekcje naszych pięciu marek prezentujemy stacjonarnie już w blisko 30 krajach! Sprawne funkcjonowanie salonów sprzedaży LPP nie byłoby możliwe bez pracowników dbających o wysoki poziom obsługi klienta, atrakcyjną ekspozycję produktów oraz wszystkie procesy okołosprzedażowe.

Sprzedawca buduje wizerunek naszych marek wśród klientów i odpowiada na ich potrzeby poprzez profesjonalną obsługę - na kasie, w przymierzalni i na sali sprzedaży. Dba o porządek w salonie i na magazynie, stosując się do standardu pracy z towarem i zapewnia dostępność produktu przez dotowarowanie sali sprzedaży i obsługę przymierzalni. Uczestniczy też we wszystkich procesach w salonie, realizując bieżące zadania (dostawy, przesunięcia i odsyłki towaru, pakowanie zamówień internetowych). Dba o realizację sprzedaży i celów KPI oraz współpracuje z całym zespołem podczas zmian.

Zakres obowiązków

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

  • Miła i profesjonalna obsługa klienta
  • Praca z produktem
  • Dbanie o wizerunek salonu i ekspozycję produktu (VM)

Wymagania

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Jest pełna pozytywnej energii
  • Lubi kontakt z ludźmi i pracę w zespole
  • Pasjonuje się modą

Oferujemy

  • Pracę w największej polskiej firmie modowej o międzynarodowym zasięgu
  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP (Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay) - dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Program wsparcia pracowników heLPP - bezpłatne i anonimowe porady w 3 obszarach: psychologicznym, finansowym i prawnym
  • Codzienna praca na nowoczesnym sprzęcie oraz rozwiązaniach pakietu Microsoft
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i szkoleń
  • Nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę w wyrażaniu siebie
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta MultiSport
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest LPP SA 80-769 Gdańsk ul. Łąkowa 39/44, NIP: 5831014898. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LPP SA 80-769 Gdańsk ul. Łąkowa 39/44, NIP: 5831014898 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)