IMS GmbH

Opieka nad seniorami w Niemczech, niemiecka Umowa

  • Niemcy zagranica

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Niemiecki pracodawca Firma IMS GmbH oferuje pracę w każdym dowolnym terminie wybranym przez kandydata.

Oferty pracy w zawodach: elektryk, elektromonter, pomocnik elektryka, tokarz CNC, frezer CNC, malarz, stolarz, spawacz, ślusarz i inne.

Praca i zlecenia na terenie całych Niemiec! Długoterminowe projekty!

Szukasz pracy? Chętnie Ci w tym pomożemy! Nie czekaj, znajdź pracę już dziś!

Oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrych zarobków? Skontaktuj się z nami !!!

Dodatkowo oferujemy: § Premię w wysokości 500€ za polecenie Pracownika Firmie.

Aktualnie Firma IMS GmbH poszukuje Pacownika na stanowisko opiekun / opiekunka nad seniorami w Niemczech

Lokalizacja: Bielefeld

Zarobki: 15,50€/h brutto + 55-60€ dziennej diety netto

  • KONTAKT:
  • E-Mail: dariusz.wierzba@ims-zeitarbeit.eu
  • Mobil: 0049 176 156 09 028
  • IMS GmbH
  • Königstraße 38
  • 33330 Gütersloh

Zakres obowiązków

  • Opieka nad podopiecznymi mieszkancami domu starcow
  • Pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach: utrzymanie higieny, jeżeli to wymaga - pomoc w poruszaniu się, podawanie posiłków

Wymagania

  • Znajomość j. niemieckiego pozwalajaca na komunikacje w miejscu pracy
  • Doświadczenie w opiece (rodzinne lub pozarodzinne)
  • Odpowiedzialność, empatia, cierpliwość
  • Wlasny samochod na wyjazd do pracy mile widziany

Oferujemy

  • ełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • Przelew biezacych cotygodniowych zaliczek wypłacanych juz w pierwszym tygodniu rozpoczecia pracy, nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
  • Długoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny
  • Wyposażenie ochronne (obuwie na koszt Firmy IMS)
  • Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce z mozliwoscia dostepu do kuchni i internetu
  • Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne
  • Liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • Indywidualne podejście do każdego kandydata
  • Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • Premie za polecenie kandydata do pracy; 500€
  • Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia
    • KONTAKT:
    • IMS GmbH
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (jutro)