Zatrudnię opiekunkę w domu opieki

  • Wiązowna, mazowieckie pow. otwocki

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma zatrudni opiekunki do opieki nad osobami starszymi w domu opieki.

Zakres obowiązków

Zakres wykonywanych czynności przez opiekunkę:

Pomoc w spożywaniu posiłków, pomoc w higienie osobistej, sprzątanie.

Od kandydatów oczekujemy sumienności, zaangażowania i empatii.

Zatrudniamy również emerytów.

Wymagania

Dwuletnie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi , niepełnosprawnymi będzie dużym atutem.

Książeczka sanepidowska.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub o wysłanie swojego CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

W razie wszelakich pytań bardzo proszę o kontakt pod numerami telefonów: 50235801

Oferujemy

stabilne zatrudnienie, pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w zależności od dyspozycyjności opiekuna lub jako praca dorywcza.

Możliwość podnoszenia kwalifikacji w trakcie trwania umowy.

  • Administratorem danych osobowych jest DOM OPIEKI IWONA - Dariusz Jaroń 05-462 Wiązowna Pęclińska 30, NIP: 9521088545. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Proszę o umieszczenie w CV zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Dodana
Wygasa (za 19 dni)