Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 08.08.2024
Mind Health -CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Lekarz Psychiatra / Psychiatra Dzieci i Młodzieży

  • Warszawa, mazowieckie

Lekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego to więcej niż miejsce pracy. Mind Health to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia psychicznego pacjentów. Dołącz do nas! Mind Health jest jednostką wchodzącą w skład Centrum Medycznego Damiana. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieka medyczną na najwyższym poziomie.

Poszukujemy lekarzy psychiatrów / psychiatrów dzieci i młodzieży zainteresowanych nawiązaniem współpracy w poradniach Mindhealth Centrum Zdrowia Psychicznego lub w pierwszym, prywatnym szpitalu psychiatrycznym w Polsce w dostępnych lokalizacjach:

Warszawa:

- ul. Nowolipie 18 (Wola)

- ul. Racławicka 27 (Mokotów)

- ul. Nabielaka 6/2 (Mokotów)

- ul. Myśliborska 44 (Białołęka) poradnia + szpital

Zakres obowiązków

  • praca środowiskowa z rodziną, dziećmi i młodzieżą w miejscu zamieszkania, realizacji obowiązku edukacyjnego lub w społeczności lokalnej;
  • współpraca z zespołem psychologów i psychoterapeutów.

Wymagania

  • ukończenia min. II roku specjalizacji
  • Umiejętności obsługi komputera

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Łatwy i intuicyjny program z dokumentacją medyczną

  • Komunikatywna i otwarta na potrzeby lekarzy dyrekcja

  • Możliwa dowolna forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt gospodarczy, kontakt ryczałtowy

  • Fazowanie grafików

  • Możliwość wykonywania testów diagnostycznych np. SCID, CDI-II, BD-II I wiele innych

  • Konsultacje stacjonarne i/lub telemedyczne

  • Rozliczenia godzinowe lub od zrealizowanej usługi

  • Elastyczne dni, godziny pracy i długość wizyt

  • Możliwa współpraca już od 1 dnia w miesiącu

  • Konsylia lekarskie

  • Pakiet medyczny (możliwość podpięcia rodziny)

  • Multidyscyplinarny zespół: lekarze psychiatrzy, psycholodzy, psychoterapeuci, seksuolodzy

  • Zapełniony pacjentami komercyjnymi grafik

  • Administratorem danych osobowych jest CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO SP Z O O 81-384 Gdynia Traugutta 9, NIP: 5862058655. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Visa