Centrum Medyczne Damiana

Pielęgniarka / Pielęgniarz

  • Warszawa, mazowieckie

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o.

Miejsce pracy:

ul. Wałbrzyska 46, Warszawa

Zakres obowiązków

W Centrum Medycznym Damiana masz możliwość pracy w:

  • punkcie pobrań,
  • gabinecie zabiegowym (wykonywanie badań/procedur w zależności od Twoich kwalifikacji).
  • A także przy przygotowywaniu pacjenta do badań oraz nadzorze nad dokumentacją medyczną.

Wymagania

Jeśli wybrałeś/aś pielęgniarstwo, bez wątpienia jesteś wyjątkową osobą.

W CMD budujemy różnorodny zespół, dopasujemy ofertę do Ciebie. Wystarczy, że posiadasz prawo do wykonywania zawodu. Jeśli posiadasz doświadczenie z pewnością je docenimy. Kliknij Aplikuj i zaznacz odpowiedzi w formularzu.

Szukamy osoby chętnej do pracy z dziećmi (mile widziany kurs szczepień).

Oferujemy

Co możemy Ci zaproponować?

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt gospodarczy – decyzja należy do Ciebie,
  • finansowanie kursów specjalistycznych,
  • system zmianowy i elastyczny czas pracy – spokojnie pogodzisz pracę u nas ze swoimi pasjami, opieką nad dziećmi oraz innymi zobowiązaniami,
  • wolne niedziela i święta,
  • program poleceń wewnętrznych - otrzymujesz premie za polecenia znajomych do pracy,
  • dostęp i dofinansowanie platformy benefitowej (m.in. bilety do kina, teatru), zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne,
  • prywatną opiekę medycznę dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • nowoczesne miejsce pracy,
  • jasny podział obowiązków.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki świąteczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Karnety na siłownię
  • Nowoczesne biuro
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o. 02-739 Warszawa ul. Wałbrzyska 46, NIP: 1132457808. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o. 02-739 Warszawa ul. Wałbrzyska 46, NIP: 1132457808 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni)