• Latchorzew, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Psychoterapeuta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Dyrektor Niepublicznej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej oraz nowo powstającej Kliniki Pro Salute zaprasza do współpracy psychologów, psychiatrów, pedagogów, terapeutów, diagnostów trenerów, logopedów, lekarzy, rehabilitantów, dietetyków, fizjoprofilaktyków.

Już od września zapraszamy do nowej kliniki w Latchorzewie!

Jeśli jesteś pasjonatem pomagania innym, chcesz pracować w przyjaznym środowisku i mieć realny wpływ na harmonijny rozwój drugiego człowieka, to Nasza Poradnia i Klinika są miejscem dla Ciebie! Prześlij swoje CV i dołącz do naszego zespołu.

Zakres obowiązków

W zależności od posiadanych kompetencji / specjalizacji oraz potrzeb Klientów, prowadzenie:

  • psychoedukacji;
  • pomocy psychologicznej;
  • konsultacji psychologicznych;
  • psychoterapii indywidualnej;
  • psychoterapii par;
  • wstępna diagnoza psychologiczna;
  • udzielanie wsparcia emocjonalnego i poradnictwo;
  • współpraca z innymi specjalistami;
  • opracowywanie planów interwencji i służenie pomocą w sytuacjach kryzysowych.

Wymagania

  • ukończone studiów kierunkowych (tytuł magistra);
  • ukończona lub w trakcie szkoła psychoterapii (min. ukończony 1 rok szkoły);
  • doświadczenie w indywidualnej pracy z człowiekiem (m.in.: terapia, coaching, konsultacje psychologiczne);
  • otwartość na rozwój osobisty i doskonalenie własnego warsztatu terapeutycznego;
  • znajomość metod i narzędzi diagnostycznych;
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Oferujemy

  • umowa o pracę;
  • stabilizację zatrudnienia;
  • zatrudnienie 30h/tyg.;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość korzystania ze szkoleń;
  • praca w kreatywnym zespole;
  • przyjazną atmosferę;
  • elastyczny grafik;
  • możliwość rozwoju;
  • możliwość prywatnej opieki medycznej LUX MED;
  • wsparcie specjalistów.
  • Administratorem danych osobowych jest SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO 05-082 Stare Babice PRZYSZŁOŚCI 4, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO 05-082 Stare Babice PRZYSZŁOŚCI 4, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)