SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO BUDOWLANA OSIEDLE KABATY

Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO BUDOWLANA OSIEDLE KABATY praca

Warszawa

Jesteśmy Spółdzielnią Mieszkaniowo-Budowlaną Osiedle Kabaty, dumnie zakorzenioną w sercu Warszawy, gdzie od ponad dwóch dekad troszczymy się o komfort i zadowolenie naszych mieszkańców. Nasza historia rozpoczęła się w 1994 roku, kiedy to zarejestrowaliśmy naszą działalność, aby stworzyć miejsce, które dziś jest synonimem domowego ciepła i wspólnotowego ducha.

Zarządzamy nieruchomościami mieszkalnymi na osiedlu Kabaty, które jest nie tylko naszym miejscem pracy, ale przede wszystkim przestrzenią życia wielu rodzin. Z dumą patrzymy na nasze osiedle, które w latach 2000-2005 zdobywało laury w plebiscytach „Warszawa w Kwiatach”, co świadczy o naszym zaangażowaniu w estetykę i harmonię z otoczeniem.

Nasze usługi są kompleksowe i skrojone na miarę potrzeb mieszkańców. Od zgłaszania awarii, przez dział członkowsko-mieszkaniowy, dział eksploatacji, dział rozliczeń mediów, aż po kadry i koordynatora ds. organizacyjno-samorządowych – każdy aspekt naszej działalności jest przemyślany i dostosowany do oczekiwań tych, dla których tworzymy nasze osiedle.

Jedną z naszych przewag konkurencyjnych jest ograniczony dostęp do terenu osiedla, co zapewnia mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Bramy otwarte są od 6 do 23, co stanowi idealne połączenie dostępności z kontrolą.

Choć nie dysponujemy informacjami o naszej misji czy wyraźnie sprecyzowanych wartościach, nasze działania każdego dnia odzwierciedlają głębokie zaangażowanie w tworzenie przyjaznej, bezpiecznej i estetycznie urządzonej przestrzeni do życia.

Nasza spółdzielnia to więcej niż zarządzanie nieruchomościami – to tworzenie wspólnoty, która rozwija się i kwitnie razem z otaczającą nas zielenią Kabat. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy dzień jest kolejnym rozdziałem w historii, którą wspólnie piszemy.

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO BUDOWLANA OSIEDLE KABATY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja prawo i administracja państwowa

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO BUDOWLANA OSIEDLE KABATY

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO BUDOWLANA OSIEDLE KABATY

  • Inspektor ds. elektrycznych

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Mapa SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO BUDOWLANA OSIEDLE KABATY

Siedziba główna

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO BUDOWLANA OSIEDLE KABATY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Pruszków
  3. Olsztyn
  4. Bielsko-Biała
  5. Grodzisk Mazowiecki
  6. Łódź
  7. Lublin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO BUDOWLANA OSIEDLE KABATY - oferty archiwalne

  • Kierownik Działu Eksploatacyjno - Technicznego

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Spółdzielnia Mieszkaniowo-Budowlana „Osiedle Kabaty”

      ul. Bronikowskiego 9, 02-796 Warszawa

      http:/; e-mail: info@osiedlekabaty.com.pl

      aktualnie poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko:

      Kierownika Działu Eksploatacyjno - Technicznego

      Miejsce pracy: zasoby Spółdzielni

      Zakres obowiązków

      • Organizacja i nadzór nad pracą Działu Eksploatacyjno-Technicznego.
      • Kontrola utrzymania i eksploatacji budynków oraz infrastruktury technicznej zasobów Spółdzielni oraz wnioskowanie o realizację robót remontowych i konserwacyjnych.
      • Nadzorowanie przebiegu robót remontowych i konserwacyjnych oraz bieżącej eksploatacji.
      • Nadzorowanie przeglądów okresowych.
      • Udział w komisjach odbiorowych, gwarancyjnych, awaryjnych i usterkowych.
      • Opracowywanie projektów rocznych planów remontów.
      • Nadzór nad prowadzeniem i przechowywaniem dokumentacji Działu E-T.
      • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami i członkami Spółdzielni.
      • Nadzorowanie procesów usuwania usterek w okresie gwarancji i rękojmi.
      • Przygotowywanie raportów i informacji dla Zarządu oraz komunikatów dla mieszkańców.
      • Nadzór nad utrzymywaniem budynków i terenu w należytym stanie porządku i czystości.
      • Współpraca z komórkami Spółdzielni w sprawach dotyczących mieszkańców.
      • Przygotowywanie przetargów na wybór wykonawców robót budowlanych oraz firm świadczących usługi utrzymania porządku oraz pielęgnacji terenów zieleni.
      • Udział w pracach komisji prowadzących postępowania przetargowe.
      • Merytoryczna kontrola dokumentów finansowych wystawianych przez kontrahentów.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe techniczne.
      • Minimum 3-letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku.
      • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie programów WORD, Excell.
      • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowy relacji z mieszkańcami oraz rozwijanie tych umiejętności u podległych pracowników.
      • Doświadczenie negocjacyjne i mediacyjne.
      • Znajomość procedur administracyjnych i regulacji prawnych z zakresu budownictwa.
      • Bardzo dobra organizacja pracy.
      • Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole.
      • Pozytywne usposobienie i chęć rozwoju zawodowego.

      Mile widziane:

      • Wykształcenie o profilu elektrycznym.
      • Doświadczenie w nadzorowaniu robót branży elektrycznej.
      • Uprawnienia budowlane elektryczne.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

      Wymagane dokumenty:

      • Życiorys (CV) z przebiegiem pracy zawodowej.
      • List motywacyjny.

  • Inspektor nadzoru robót budowlanych

    • Warszawa
    • Spółdzielnia Mieszkaniowo - Budowlana „Osiedle Kabaty”

      z siedzibą w Warszawie przy ul. K. Bronikowskiego 9

      zatrudni inspektora nadzoru robót budowlanych

      umowa o pracę - pełny etat

      • Pełnienie funkcji inspektora nadzoru przy remontach i innych robotach budowlanych realizowanych przez Spółdzielnię.
      • Analiza i określanie potrzeb remontowych dla zasobów mieszkaniowych Spółdzielni.
      • Nadzór nad bieżącą konserwacją i naprawami budynków i terenów wspólnych wraz z ich infrastrukturą budowlaną.
      • Prowadzenie i nadzorowanie okresowych przeglądów wg. art. 62 z prawa budowlanego.
      • Opracowanie dokumentów i specyfikacji do przetargów, w tym zakresów i obmiarów robót oraz kosztorysów inwestorskich i szczegółowych.
      • Rozwiązywanie problemów dotyczących bieżącej eksploatacji, identyfikacja przyczyn występujących awarii i usterek.
      • Uczestnictwo w komisjach przetargowych oraz komisjach usterek i awarii.
      • Sprawowanie kontroli zgodności realizacji robót budowlanych z projektem, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej.
      • Prowadzenie książek obiektów budowlanych dla budynków w zasobach Spółdzielni.
      • Weryfikacja kompletności i opiniowanie dokumentacji technicznej i kosztorysów.
      • Optymalizowanie prac projektowych, budowlanych w sposób zapewniający utrzymywanie założonych kosztów oraz terminów.
      • Prowadzenie korespondencji z mieszkańcami i urzędami, organizowanie narad i spotkań, w ramach wykonywanych zadań.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo.
      • Co najmniej 3-letni staż na podobnym stanowisku.
      • Posiadanie uprawnień budowlanych zezwalających na działalność w zakresie pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
      • Doświadczenie przy remontach i eksploatacji budynków mieszkalnych.
      • Znajomość przepisów w zakresie prawa budowlanego.
      • Dobra znajomość programów MS Office oraz programu kosztorysowego NORMA.
      • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji i kreatywność.
      • Umiejętność pracy w zespole, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

      Oferujemy

Pracodawcy w Warszawie