HR Bank

Spedytor Międzynarodowy

  • Robakowo, wielkopolskie pow. poznański

Spedytor

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Zakres obowiązków

Zadania:

  • Obsługa międzynarodowych zleceń transportowych oraz monitorowanie ich przebiegu
  • Bieżąca współpraca z przewoźnikami
  • Aktywne pozyskiwanie i realizacja zleceń spedycyjnych FTL i/lub LTL na trasach międzynarodowych
  • Nawiązywanie współpracy oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami i przewoźnikami
  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej
  • Znajomość specyfiki przewozów w temperaturze kontrolowanej
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze ładunków LTL będzie bardzo dużym atutem
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B1)
  • Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientami i przewoźnikami
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji biznesowych
  • Kompetencje negocjacyjne
  • Samodzielność i proaktywność
  • Umiejętność podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu
  • Zorientowanie na cel i wynik

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz transparentny system premiowy
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Długofalowe zatrudnienie z możliwością dalszego rozwoju
  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
  • Pracę w fajnym i zgranym zespole
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • Bezpłatna nauka języków obcych
  • Płatny program poleceń pracowniczych
  • Dopłata do posiłków
  • Spotkania integracyjne
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Bony świąteczne
  • Administratorem danych osobowych jest HR Bank sp. z o.o. 00-640 Warszawa ul. Mokotowska 1, NIP: 7010916796. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR Bank sp. z o.o. 00-640 Warszawa ul. Mokotowska 1, NIP: 7010916796 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 2 dni)