KOKO sp. z o.o.

Kierownik produkcji ds dobrostanu

  • Dulowa, małopolskie pow. chrzanowski

Kierownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Miejsce pracy : 32-540 Dulowa, ul. Witosa 4

Zakres obowiązków

· kontrola i nadzór nad przebiegiem procesu produkcji, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych,

· utrzymanie dobrostanu podczas procesu produkcyjnego,

· realizacja zadań produkcyjnych: terminowość, wydajność i jakość,

· koordynowanie i organizowanie pracy zespołu,

· motywowanie i kontrola efektywności pracy pracowników,

· praca w oparciu o system jakości HACCP/BRC.

Wymagania

· mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,

· książeczka sanepidowska,

· prawo jazdy kat. B,

· biegła obsługa komputera,

· dyspozycyjność,

· bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,

· samodzielność, dynamika w działaniu i inicjatywa,

· komunikatywność i umiejętność współpracy,

· zaangażowanie w wykonywanie zadań,

· odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP, procedur i regulaminów obowiązujących w firmie.

Oferujemy

· stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, na pełen etat,

· niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy,

· szansę na zdobycie interesującego doświadczenia zawodowego,

· ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

· pracę w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i produkcyjne.

  • Administratorem danych osobowych jest KOKO sp. z o.o. 32-065 Krzeszowice Rynek 10A, NIP: 5130279931. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych dla tej rekrutacji jest wyrażona automatycznie poprzez wysłanie aplikacji. Kandydat nie musi umieszczać jej w CV.
Dodana
Wygasa (za 20 dni)