SKY ROAD

Kucharz, Szef kuchni

  • Szczyrk, śląskie pow. bielski

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Poszukujemy doświadczonej i pełnej pasji osoby na stanowisko Kucharza/Kucharki w naszej restauracji na Skrzycznem. Jeśli jesteś kreatywnym/ą kulinarnym artystą, uwielbiasz tworzyć wyjątkowe potrawy i cenisz sobie wysoką jakość kulinarnej obsługi, to ta praca jest dla Ciebie! Oferujemy wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego, inspirujące środowisko pracy oraz konkurencyjne wynagrodzenie.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wysokiej jakości dań zgodnie z ustalonym menu, przestrzegając receptur i standardów jakości,
  • Tworzenie nowych, innowacyjnych potraw, eksperymentowanie z różnymi smakami i technikami kulinarnej prezentacji,
  • Tworzenie receptur,
  • Koordynacja pracy zespołu kuchennego w celu zapewnienia płynności procesu przygotowywania posiłków,
  • Rozliczanie kuchni,
  • Zapewnienie zachowania najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa żywności w całym procesie przygotowywania potraw,
  • Kontrola stanu zapasów, zamawianie składników i dbanie o odpowiednie przechowywanie produktów spożywczych,
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz w kuchni jako całości,
  • Praca w systemie zmianowym oraz w godzinach nocnych .

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Kucharza/Kucharki w restauracji lub hotelu o podobnym standardzie będzie mile widziane,
  • Kreatywność i umiejętność tworzenia wyjątkowych smaków i prezentacji potraw,
  • Doskonała znajomość różnych technik kulinarnych, produktów spożywczych i sezonowości składników,
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, zarządzania czasem i podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku kuchni,
  • Zaangażowanie, pasja i zdolność do pracy w zespole,
  • Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń w zakresie kulinariów,
  • Możliwość zakwaterowania.
  • Administratorem danych osobowych jest SKY ROAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-370 Szczyrk ul. Skrzyczeńska 15, NIP: 6521711178. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 18 dni)