Meta International

Recepcjonista/tka Wellness

  • Szczyrk, śląskie pow. bielski

Recepcjonistka

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk.

To miejsce, w którym dba się o gości i wymaga najwyższych standardów w pracy.

To zgrany zespół pracowników z dobrze podzielonymi zadaniami i  jasno określonymi celami.

Meta Wellness & SPA w Szczyrku poszukuje osoby w charakterze recepcjonistki/- ty basenu wewnętrznego lub zewnętrznego w strefie Green Garden. Kandydat idealny na to stanowisko to taki, który będzie posiadał doskonałe umiejętności organizacyjne i reprezentacyjne.

Zakres obowiązków

  • obsługa recepcji basenu wewnętrznego, saun i siłowni (sprzedaż biletów, wydawanie ręczników i szlafroków),
  • obsługa basenu zewnętrznego (sprzedaż biletów, wydawanie ręczników i szlafroków),
  • umawianie zabiegów spa,
  • dbanie o czystość na stanowisku miejsca pracy.

Wymagania

  • odpowiedzialność za swoje obowiązki oraz umiejętności organizacji pracy
  • komunikatywność oraz pozytywne nastawienie
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • pracę w jedynym takim miejscu w Polsce zlokalizowanym w urokliwym otoczeniu górskim,
  • przyjazną atmosferę pracy i profesjonalne wsparcie,
  • elastyczny grafik pracy,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet medyczny,
  • system premii i nagród,
  • umowę o pracę lub zlecenie,
  • pracę zmianową w pełnym wymiarze godzin.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Karnety na siłownię
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Meta International Sp. z o.o. 43-370 Szczyrk Skośna 4, NIP: 9372513686. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 20 dni)