• Niemcy zagranica

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Murarz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Zakres obowiązków

Niemiecka firma budowlana AWA-BAU, która od 1985 zajmuje się budową stanu surowego, poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

Murarz, pracownik budowlany, z niemieckim i/lub angielskim.

Niemiecka umowa.

Miejsce pracy: Niemcy: 61381 Friedrichsdorf (niedaleko Frankfurt nad Menem).

Inwestycja: prywatne budowy oraz przebudowy.

Stawka: 20-23 euro/h.

Zadania:

  • praca na budowach w stanie surowym, kierowanie i kontrolowanie pracy pomocników,
  • samodzielna praca na małych i średnich budowach,
  • samodzielna praca murarska.

Wymagania

Dla nas ważne, żeby pracownik miał:

  • doświadczenie na w/w stanowisku,
  • min kilkuletnie doświadczenie przy pracach murarskich, betoniarskich, tynkarskich,
  • chęć do pracy i zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,
  • minimalna znajomość j. niemieckiego i/lub angielskiego do komunikacji.

Oferujemy

Pracując z nami, będziesz miał:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • wsparcie w poszukiwaniu zakwaterowania,
  • dowóz do pracy firmowymi samochodami,
  • zjazdy do Polski do ustalenia z przełożonym,
  • pracę od poniedziałku do piątku, około 40 godzin tygodniowo,
  • elastyczny grafik pracy,
  • 30 dni urlopu,
  • do wyrobienia godzin w miesiącu około 160 rbh.

Dojazd do Niemiec we własnym zakresie.

Taka oferta może się nie powtórzyć!

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 20 dni)