Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

Malarz / Elewacje / docieplenia / Monter elewacji. Niemcy

  • Niemcy zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Zakres obowiązków

Przedsiębiorstwo z branży budowlanej, realizuje projekty na ternie Niemiec związane m.in. ze wznoszeniem budynków, ociepleniami etc. Jeśli i Tobie zależy na stałej pracy, zgłoś swoją kandydaturę.

Aktualnie poszukujemy osób na:

Wykończenia zewnątrz (malarz elewacyjny)/ docieplenia / elewacje – praca Niemcy.

Mogą być podwykonawcy – rozliczenia za m2.

Prosimy czytać do końca ogłoszenie i o kontakt tylko osoby zainteresowane pracą

Lokalizacja: Niemcy (Monachium).

Inwestycji: obiekty mieszkaniowe: bloki.

Stawka: dla pracownika samodzielnego od 2100 - 2400 euro netto - na rękę.

Stawka za akord dla brygad – od 30-40 euro za m2 (bez ustawiania rusztowania, bez materiału – sama praca).

Na czym polega praca:

  • klejenie styropianu, dyblowanie, zatapianie siatki, zakładanie narożników okiennych,
  • położenie tynków szlachetnych,
  • prace dodatkowe związane z systemem ociepleń.

Wymagania

Jakie mamy wymagania:

  • doświadczenia w zakresie ocieplania budynków metodą lekko-mokrą, prace malarskie,
  • samodzielność i chęć do pracy fizycznej,
  • rzetelność i gotowość do pojęcia pracy na stałe.

Oferujemy

Co oferujemy:

  • polska umowa na cały etat,
  • praca od poniedziałku do soboty,
  • około 200-220 rbh za mc,
  • opłacone mieszkanie w dobrych warunkach,
  • zwrot za urlop Sok-Bau,
  • przejazd do Niemiec we własnym zakresie,
  • zjazdy do Polski co 4-5 tygodni na tydzień, ale nie koniecznie.

Siedziba firmy – Kraków.

Prosimy o kontakt tylko osoby zainteresowane wyjazdem i zdecydowane !!

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)