Serwisant / montażysta urządzeń branży spożywczej

  • Skawina, małopolskie pow. krakowski

Serwisant

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Zakres obowiązków

  • realizacja z powszechnie przyjętą dobrą praktyką techniczną zleconych prac serwisowych urządzeń piekarniczo-cukierniczych w zakładach produkcyjnych klientów zgodnie z uzgodnionymi terminami,
  • czynny udział w montażach urządzeń;
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej potwierdzającej jakość i zakres wykonanych prac;
  • raportowanie wykonanych prac i zakresu prac pozostałych do wykonania w obowiązującym u pracodawcy trybie i terminie,
  • rozliczanie wykorzystanych do realizacji usług materiałów oraz dbałość o powierzony narzędzia i sprzęt.
  • uczestnictwo w organizowanych przez pracodawcę szkoleniach w Polsce i zagranicą.

Wymagania

  • praktyczna znajomość zagadnień serwisowych w zakresie mechaniki i elektryki (mile widziana znajomość automatyki przemysłowej - Siemens, Schneider);
  • uprawnienia techniczne i zawodowe, w tym uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dokumentacji elektrycznej,
  • obsługa komputera w zakresie MS Office;
  • zmysł techniczny – sprawność w wykonywaniu prac technicznych;
  • komunikatywność, umiejętność budowania relacji z klientami, odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy;
  • dyspozycyjność - zapewnienie gotowości do realizacji usług serwisowych w delegacjach;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • wskazana umiejętność montażu, regulacji i serwisowania palników gazowych i olejowych;
  • wskazana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B w przyjaznym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Italmarco Sp. z o.o. Skawina 32-050, ul. Jagielnia 6, NIP 676-001-69-55 na potrzeby czynności niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracownik biurowy z językiem włoskim i angielskim, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)