MPP Cyfrowa Foto

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem hiszpańskim

  • Rzeszów, podkarpackie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

MPP to globalna marka należąca do jednej z największych drukarni w Europie, której podstawą jest nowoczesny e-marketing i sprzedaż e-commerce, a sercem – dział IT. Fundamentem naszej firmy są Ludzie – pasjonaci w swoich dziedzinach, pełni poczucia humoru, z głowami pełnymi pomysłów.

Dołącz do nas i podbijaj z nami rynki zagraniczne - Hiszpanię, USA, Wielką Brytanię, Niemcy, Irlandię, Belgię, Holandię, Portugalię, Francję, Czechy, Słowację i Włochy.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty ds. obsługi klienta z językiem hiszpańskim.

Zakres obowiązków

Pracując z nami, będziesz:

  • codziennie wykorzystywał język hiszpański
  • tłumaczył na język hiszpański teksty przygotowane przez marketing (artykuły, posty na Fb, mailingi)
  • wykorzystywał Internet jako główne narzędzie pracy
  • miał realny wpływ na nasz wizerunek w Hiszpanii
  • rozmawiał z klientami z Hiszpanii
  • pierwszą linią wsparcia dla klienta hiszpańskojęzycznego
  • współpracował z klientami zamawiającymi nasze produkty - m.in. fotoksiążki, fotokalendarze, fotoobrazy i odbitki
  • wymieniał maile i telefony z klientami, aby pomóc im wybrać najlepsze rozwiązania
  • współpracował z działem marketingu i rozwoju rynku

Wymagania

Każdy kandydat jest dla nas wartościowy, jednakże to stanowisko wymaga bardzo dobrej znajomości języka hiszpańskiego w mowie i piśmie (min. B2/C1). Dodatkowo, mile widziane są konkretne umiejętności:

  • łatwość prowadzenia rozmów w języku hiszpańskim
  • bardzo dobra znajomość komputera
  • umiejętność płynnego poruszania się w Internecie
  • empatia
  • wielozadaniowość i podzielność uwagi
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy

W zamian za Twoją pracę i zaangażowanie proponujemy:

  • realny wpływ na rozwój działu - to z Tobą rozmawiają nasi klienci! :)
  • jasny zakres zadań
  • fajnych i ogarniętych ludzi, wspieranych przez dział graficzny, dział IT i dział marketingu automatycznego, którzy zawsze Ci pomogą
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, żebyś wiedział co jest na czasie
  • inne benefity takie jak: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, dostęp do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do karty MultiSport, zniżki pracownicze
  • pracę w komfortowym i nowoczesnym budynku (w strefie ekonomicznej w Zaczerniu k. Rzeszowa).
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest MPP sp. z o.o. 36-062 Zaczernie Zaczernie 190, NIP: 8133469935. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MPP sp. z o.o. 36-062 Zaczernie Zaczernie 190, NIP: 8133469935 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni)