Randstad Polska Sp. z o.o.

Senior/Regular ServiceNow Developer

  • Umowa o pracę
    13-29 zł brutto / mies.
  • Katowice, śląskie

Programista

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dla naszego klienta, amerykańskiej firmy specjalizującej się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych oraz technologicznych, w związku z nowo powstającym w naszym kraju zespołem specjalistów IT poszukujemy kandydata na stanowisko Senior/Regular ServiceNow Developer. Jeżeli posiadasz doświadczenie w obszarze tworzenia rozwiązań ServiceNow i zależy Ci na możliwości dalszego rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku i międzynarodowym zasięgu, koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą!

Zakres obowiązków

odpowiedzialność za projektowanie, rozwijanie i dostosowywanie platformy ServiceNow

pełnienie w zespole roli eksperta technicznego kierującego procesem tworzenia rozwiązań

odpowiedzialność za wprowadzanie do organizacji najlepszych praktyk w rozwoju oprogramowania

bieżąca współpraca z klientami w celu projektowania innowacyjnych rozwiązań zgodnych z ich potrzebami

wspieranie zespołu w zarządzaniu konfiguracją kodu i oprogramowania

tworzenie i zarządzanie integracjami między ServiceNow a innymi systemami, aplikacjami i bazami danych

odpowiedzialność za bieżące prowadzenie dokumentacji technicznej

systematyczne przeprowadzanie testów jednostkowych, systemowych i integracyjnych

odpowiedzialność za rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych

czynny udział w codziennych spotkaniach i recenzjach kodu

Wymagania

kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

bardzo dobra znajomość technologii tj. JavaScript, Glide API

praktyczna znajomość technologii webowych tj. HTML, CSS, XML, AngularJS i interfejsów API RESTful

wiedza z obszaru UI/UX

bardzo dobre zrozumienie procesów IT Service Management (ITSM)

umiejętność przekazywania wiedzy na temat zastosowanych rozwiązań pozostałym członkom zespołu

bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o UoP bezpośrednio u Klienta

atrakcyjne wynagrodzenie

bogaty pakiet benefitów

pracę w formie hybrydowej (biuro zlokalizowane w centrum Katowic)

elastyczne godziny pracy

możliwość uczestnictwa w ciekawych i rozwojowych projektach

rozwój w międzynarodowym środowisku pracy

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)