MARBET Spółka z o.o.

Informatyk – Specjalista HelpDesk

  • Bielsko-Biała, śląskie

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

MARBET Spółka z o.o.  to polska firma rodzinna z ponad 40-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i wyrobów z włóknin termoformowanych.

Jesteśmy producentem sztukaterii, paneli akustycznych, produktów termoizolacyjnych dla budownictwa pasywnego oraz kształtek i opakowań styropianowych, w tym kaset dla szkółkarstwa leśnego.

Nowoczesne rozwiązania oraz ciągły rozwój technologiczny pozwalają nam na produkcję bezpieczną dla środowiska naturalnego.

Zakres obowiązków

  • Stała opieka techniczna nad infrastrukturą IT oraz oprogramowaniem produkcyjnym,

  • Rozwiązywanie incydentów sprzętowych (komputery, stacje produkcyjne, drukarki, telefony, skaner itd.) i programowych (oprogramowanie biurowe i produkcyjne),

  • Wsparcie użytkowników końcowych,

  • Administracja kontami użytkowników oraz komputerów,

  • Administracja zasobami sieciowymi,

  • Obsługa zgłoszeń przez Service Desk,

  • Komunikacja z drugą i trzecią linią wsparcia w przypadku bardziej skomplikowanych problemów,

  • Tworzenie procedur oraz bieżącej dokumentacji,

  • Tworzenie raportów,

  • Zarządzanie sprzętem IT,

  • Udział w projektach prowadzonych w ramach działu IT.

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie i pisanie dokumentacji technicznej,

  • Zdolności analityczne,

  • Doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi MS Windows (7,10, Server 2008R2, Server 2012R2, Server 2016),

  • Wiedza w zakresie budowy i administracji sieciami komputerowymi oraz znajomość protokołów sieciowych,

  • Znajomość podstaw administracji bazami MS SQL (2008, 2012), oraz umiejętność tworzenia zapytań SQL

  • Podstawowa znajomość zagadnień wirtualizacji głównie KVM

  • Umiejętność rozwiązywania problemów przez telefon,

  • Umiejętność pracy w zespole i ustalania priorytetów,

  • Samodzielność i kreatywność,

  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,

  • Dyspozycyjność.

    Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień ITILv3 lub ITIL 2011,

  • Znajomość systemów Linux,

  • Umiejętność tworzenia zapytań w PL/SQL.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe.
  • Administratorem danych osobowych jest:
    MARBET Sp. z o.o., ul. Chochołowska 28, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 5471941897
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:MARBET Sp. z o.o., ul. Chochołowska 28, 43-346 Bielsko-Biała, NIP: 5471941897zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być
    w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 23 dni)