Mechanik/Elektromechanik/Elektryk samochodowy

  • Umowa o pracę
    4 000-6 500 zł netto / mies.
  • Brójce, łódzkie pow. łódzki wschodni

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Poszukuje samodzielnego elektromechanika z doświadczeniem, lub osobę zainteresowaną elektryką, elektroniką w mechanice do przyuczenia.

Warsztat znajduje się pod Łodzią w gminie Brójce. Kod pocztowy 95-006 Brójce, powiat łódzki wschodni. (NIE W ŁODZI)

Możliwość przyuczenia jeśli tylko są chęci do pracy i podstawowa wiedza o elektronice ;)

Jeśli masz więcej pytań, pisz

lub dzwoń od 8: 00 do 18:00

Zakres obowiązków

  • szeroko rozumiana naprawa samochodów osobowych.

Wymagania

  • podstawowa wiedza o elektronice oraz chęci do pracy.

Oferujemy

  • umowa o pracę;
  • stabilne zatrudnienie;
  • praca na oryginalnym i najnowszym oprogramowaniu;
  • możliwość przyuczenia;
  • pracę zarówno ze starszymi jak i nowymi autami.

  • Zgoda na przetwarzanie danych do rekrutacji
Dodana
Wygasa (za 21 dni)