Pedagog/psycholog terapeuta uzależnień

  • Pszczyna, śląskie pow. pszczyński

Psycholog

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: 1. Zgodnie z:
    - §27 lub §29 Rozporządzenia MEiN w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U.2023 poz.2102),
    - studia na kierunku innym i studia podyplomowe pedagogiczne, resocjalizacja, przygotowanie pedagogiczne

    2. Kwalifikacje terapeutyczne w zakresie terapii z nieletnimi uzależnionymi od alkoholu, środków odurzających, substancji psychotropowych, środków zastępczych lub nowych substancji psychoaktywnych i uzależnionych od czynności (uzależnienie behawioralne)

    - Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe,
    - Mile widziane doświadczenie zawodowe,
    - Kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    - Kandydat musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych,
    - Kandydat musi posiadać obywatelstwo polskie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 611 do 3 226,36 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Miesięczny. Karta Nauczyciela wg stopnia awansu zawodowego tj.
    od 2611,00 zł do 3226,36 zł + dodatki (wysługa lat, warunki szczególne, wiejskie)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 27 dni)