Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 28.07.2024
  • Pomorskie

Terapeuta

Umowa o pracę

Terapeuta Środowiskowy

Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego to więcej niż miejsce pracy. Mind Health to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia psychicznego pacjentów. Dołącz do nas! Mind Health jest jednostką wchodzącą w skład Centrum Medycznego Damiana. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieka medyczną na najwyższym poziomie.

Zakres obowiązków

  • praca środowiskowa z rodziną, dziećmi i młodzieżą w miejscu zamieszkania, realizacji obowiązku edukacyjnego lub w społeczności lokalnej;
  • współpraca z zespołem psychologów i psychoterapeutów.

Wymagania

Oczekiwania:

  • tytuł magistra psychologii lub magistra pedagogiki specjalnej;
  • doświadczenie w pracy środowiskowej z dziećmi i młodzieżą;
  • terapeuta środowiskowy lub osoba w trakcie szkolenia z terapii środowiskowej dzieci i młodzieży;
  • certyfikat potwierdzający nadanie kwalifikacji rynkowej Prowadzenie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży.

Oferujemy

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej;
  • elastyczny system zatrudnienia (dogodne dni i godziny pracy);
  • pracę w komfortowych warunkach;
  • regularne superwizje zespołowe.

Visa