Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 25.07.2024
Nagel Polska Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego - Rudniki

  • Umowa o pracę
    5 500-5 900 zł brutto / mies.
  • Gdańsk, pomorskie

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Dołącz do zgranego zespołu i pracuj z nami na magazynie przeładunkowym, którym mieści się w Gdańsku ul. Elbląska 110. Obecnie szukamy osoby, która będzie zainteresowana podjęciem pracy w godzinach popołudniowych od 16:00 do 00:00 - całe ranki dla Ciebie. Pracujemy w chłodnych warunkach (+2 - +6 stopni), co jest idealne na upały, a każdego dnia dostaniesz ciepły posiłek.

Rekrutacja z nami jest prosta i szybka:

Wypełnij formularz zgłoszenia, zadzwonimy do Ciebie i zaprosimy na spotkanie, poznasz nas oraz zobaczysz, jak pracujemy. Decyzję o zatrudnieniu otrzymasz nawet tego samego dnia. Pracując z nami zdobędziesz stabilną pracę z dobrymi warunkami!

Dołącz do Nagel Polska jako Operator Wózka Widłowego!

Lokalizacja: Elbląska 110, Rudniki, Gdańsk.

Zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towaru - praca ze skanerem;
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • dyspozycyjność ze względu na pracę tylko w godzinach popołudniowych od 16:00 do 00:00,
  • gotowość do pracy w niskich temperaturach.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne wynagrodzenie (zawsze na czas do 10-go każdego miesiąca!),
  • bogate uposażenie (podstawa + premia + dodatek nocny),
  • codziennie ciepły posiłek regeneracyjny (obiad) za 0 zł,
  • 4 tys. zł na rękę za polecenie innego pracownika do pracy,
  • dodatkowa premia świąteczna z okazji Bożego Narodzenia,
  • pierwszego dnia otrzymasz ciepłą odzież ochronną oraz ciepłe obuwie ochronne;
  • udział w szkoleniach wewnętrznych w ramach Akademii Nagel Polska
  • udział w szkoleniach wewnętrznych w ramach Akademii Nagel Polska;
  • udział w szkoleniach wewnętrznych w ramach Kafeterii Szkoleń;
  • rozwój zawodowy i możliwość startowania w rekrutacjach wewnętrznych;
  • członkostwo w grupach sportowych Nagel Polska wspólne treningi oraz udział w zawodach pod banderą Nagel Polska;
  • spotkania integracyjne: zespołowe, oddziałowe, pikniki rodzinne, wigilie firmowe, turnieje piłki nożnej itp.);
  • karta sportowa - MEDICOVER SPORT;
  • pakiety medyczne MEDICOVER dla pracownika i członków jego rodziny;
  • bezpłatne i dobrowolne badania profilaktyczne w ramach Programu Profilaktyki Onkologicznej Nagel DBA;
  • ubezpieczenie na życie;
  • prezenty dla dzieci (Dzień Dziecka, paczki świąteczne, bilety do kina);
  • nagrody jubileuszowe;
  • dodatkowe dni wolne uzależnione od stażu pracy.
  • Administratorem danych osobowych jest Nagel Polska Sp. z o.o. 62-052 Komorniki Wiśniowa 19, NIP: 9231508677. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nagel Polska Sp. z o.o. 62-052 Komorniki Wiśniowa 19, NIP: 9231508677 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa