Randstad Polska Sp. z o.o.

Specjalista/ka ds. personalnych

  • Modła Królewska, wielkopolskie pow. koniński

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dla naszego międzynarodowego klienta - dostawcy części zamiennych, usług technicznych oraz rozwiązań biznesowych, poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za kwestie personalne i kadrowo-płacowe.

Jeśli znasz bardzo dobrze język angielski i masz już pierwsze doświadczenie w pracy administracyjnej, aplikuj i daj nam się poznać!

Zakres obowiązków

  • zbieranie i przygotowywanie danych niezbędnych do naliczenia wynagrodzeń pracowników w Polsce i krajach Europy Wschodniej,
  • prowadzenie i aktualizacja akt osobowych pracowników,
  • realizacja procesów zatrudnienia i zwolnienia pracowników,
  • współpraca z biurami rachunkowymi w zakresie naliczania wynagrodzeń i obiegu dokumentów w krajach Europy Wschodniej,
  • dbałość o jakość i kompletność danych w systemach i dokumentach,
  • bieżące wsparcie procesów kadrowo-płacowych dla spółek polskich, m.in. prowadzenie dokumentacji pracowniczej, wystawianie zaświadczeń, współuczestnictwo w naliczaniu wynagrodzeń, prowadzenie ewidencji czasu pracy czy obsługa pozapłacowych benefitów pracowniczych,
  • ogólna znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych,
  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji ZUS, PFRON, GUS
  • tworzenie raportów, analiz płacowych na potrzeby działu i organizacji,
  • mile widziana wiedza i doświadczenie z zakresu naliczania wynagrodzeń (w tym wynagrodzeń chorobowych i zasiłków).

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel,
  • mile widziana znajomość programów TETA Constellation Kadry i Płace, Workday, Płatnik,
  • pierwsze doświadczenie na stanowisku administracyjnym/HR/kadry i płace w międzynarodowej firmie,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • skrupulatność, terminowość, umiejętność analitycznego myślenia,
  • otwartość i komunikatywność,
  • gotowość do pracy stacjonarnej w miejscowości Modła Królewska.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u klienta,
  • wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia + premia roczna,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Mulitsport, fundusz socjalny, dofinansowanie do posiłków, szkolenia branżowe),
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzanie kompetencji.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)