• Umowa o pracę
    6 000-14 000 zł brutto / mies.
  • Kontrakt B2B
    8 000-14 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Niepołomice, małopolskie pow. wielicki

Mechanik

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Mechanik

VENS sp. z o.o. to firma specjalizująca się w outsourcingu usług inżynierskich, zarządzaniu, wsparciu i realizacji projektów inwestycyjnych. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Mechanik Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji mechanika zmianowego w dziale utrzymania ruchu
  • Nadzór techniczny nad parkiem maszynowym
  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów
  • Diagnozowanie przyczyn awarii
  • Usuwanie awarii urządzeń i infrastruktury zakładowej
  • Prowadzenie ewidencji zapotrzebowania na części zamienne

Wymagania

  • Wykształcenie o profilu mechanicznym
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • 2 lata doświadczenia w przemyśle
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Posiadanie manualnych umiejętności technicznych
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, sumienność, dokładność
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Mile widziane posiadanie uprawnień SEP G2, G3 E

Oferujemy

  • Formę współpracy: B2B, umowa zlecenie, umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Wewnętrzne programy rozwojowe
  • Zdobycie unikatowego doświadczenia
  • Kartę Medicover Sport
  • Bezpłatny parking dla samochodów pracowników
  • Opiekę konsultanta VENS

Aplikuj, jeżeli szukasz pracy, w której:

  • Docenią Twoje osiągnięcia i zrealizujesz ambicje zawodowe
  • Realnie dobrze zarobisz
  • Respektowany jest work-life balance
  • Panuje przyjazna atmosfera pracy
  • Zdobędziesz unikatowe doświadczenie
  • Podstawą są transparentne zasady współpracy
  • Administratorem danych osobowych jest VENS sp. z o.o. 30-552 Kraków Wielicka 57E/7, NIP: 6793211314. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VENS sp. z o.o. 30-552 Kraków Wielicka 57E/7, NIP: 6793211314 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)