Inżynier ds. klimatyzacji i wentylacji

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • Montaż instalacji klimatyzacji i wentylacji,
  • Koordynacja prac wykonawczych w zakresie instalacji/ urządzeń klimatyzacji i wentylacji,
  • Kierowanie i nadzór nad realizacją prac serwisowych i montażowych,
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Przygotowywanie ofert serwisowych.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w branży,
  • Dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie,
  • Znajomość programu AutoCad,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Dbałość o utrzymanie dobrych relacji z klientem.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie i premie uznaniowe za dobrze wykonane projekty.
  • Administratorem danych osobowych jest ELEKTRIK 22 sp. z o.o. 05-500 Nowa Wola Orna 17, NIP: 1231508319. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELEKTRIK 22 sp. z o.o. 05-500 Nowa Wola, NIP: 1231508319 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)