Eurofins NSC Sp. z o.o.

Sales Management Graduate Program

  • cała Polska, śląskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO). Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

Zastanawiasz się nad tym jak szybko zostać profesjonalistą?

Projektując nasz program SMG w obszarze Sales, postawiliśmy sobie za cel umożliwienie jego uczestnikom kompleksowego wdrożenia w obszar sprzedaży usług badań laboratoryjnych. Nasz Sales Team rozproszony jest po całej Polsce i współpracuje z klientami sieciowymi, niewielkimi, manufakturami czy producentami produktów żywnościowych i suplementów diety. Od pozyskania kontaktu do potencjalnego klienta, aż do nawiązania współpracy i późniejszego utrzymania doskonałych relacji. Każdy z naszych handlowców odpowiada za konkretną branżę – Sweets, Meat, Animal Feed, Seafood, Dairy products, Retail, Baked products, Fruits&Vegetables, Novel Food and Pharma. Dzięki działaniom naszego Sales Team – zmieniamy świat na lepsze, gwarantując naszym klientom, a także finalnie – wszystkim konsumentom, dostęp do bezpiecznej żywności. Biorąc udział w programie Sales Graduate Scheme dołączysz do zespołu profesjonalistów, by na koniec programu stać się jednym z nich.

Lokalizacja: Praca hybrydowa lub stacjonarna w jednym z naszych oddziałów : Warszawa/Katowice/Malbork/Łódź

Zakres obowiązków

  • Będziesz wspierać Sales Team w obszarze pozyskiwania i prowadzenia współpracy z klientem – na terenie całej Polski;
  • Będziesz wspierać Sales Team w realizacji projektów oraz działań: przygotowaniu wycen, wprowadzania danych do systemu, prowadzenia prostych procesów negocjacyjnych;
  • Będziesz mieć szansę wykazać się swoją inicjatywą w tworzeniu leadów sprzedażowych i pozyskiwaniu nowych klientów;
  • Wesprzesz zespół w procesach administracyjnych;
  • Będziesz uczestniczyć w tworzeniu raportów i analiz sprzedażowych;
  • Pomożesz usprawnić pracę naszego dział

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – jesteś absolwentem studiów magisterskich lub studentem roku 4-ego lub 5-ego (planowany termin obrony to najpóźniej 2025 rok);
  • Umiejętności – znasz język angielski, pewnie posługujesz się MS Excel, sprawnie analizujesz dane, szybko się uczysz;
  • Lubisz poznawać ludzi i nawiązywać nowe kontakty;
  • Lubisz pracę w zespole i efektywnie się komunikujesz;
  • Dostępność – jesteś w stanie rozpocząć pracę na pełny etat;
  • Jesteś gotowy na mieszkanie w różnych częściach Polski w następnych 12 miesiącach;
  • Motywacja – chcesz się szybko rozwijać i masz duże zasoby pozytywnej energii;
  • Mindset – tam, gdzie inni widzą problemy, Ty widzisz rozwiązania.

Oferujemy

  • 12-sto miesięczny program stażowy realizowany w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie);
  • 4 rotacje (3 miesiące) w ramach 4 różnych obszarów firmy;
  • Realizacja wybranego projektu, polegającego na samodzielnym prowadzeniu współpracy z klientem;
  • Realny rozwój zawodowy – pakiet szkoleń wewnętrznych, dedykowany opiekun programu i praca, która jest realnym wyzwaniem;
  • Praca hybrydowa lub stacjonarna w jednym z naszych oddziałów (Warszawa/Katowice/Malbork/Łódź);
  • Jasna ścieżka rozwoju – tworzymy program z intencją utrzymania jego absolwentów w naszej organizacji.

Pierwszy etap rekrutacji realizowany będzie w oparciu o platformę Recright, która pozwoli Wam na udzielenie odpowiedzi na nasze pytanie w formie video. Przygotuj się i zaprezentuj się jak najlepiej!

  • Administratorem danych osobowych jest Eurofins NSC Sp. z o.o. NIP 6342865060 .Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)