Glantier Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji (dział rozlewni) - Praca w Oławie

  • Umowa o pracę
    4 800-5 800 zł brutto / mies.
  • Oława, dolnośląskie pow. oławski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Glantier Sp. z o.o. jest producentem oraz dystrybutorem wyrobów kosmetycznych. Organizację budują ludzie pełni energii i pasji co ma przełożenie na wyniki firmy. Firma otrzymała m.in. kilkukrotnie wyróżnienie miesięcznika Forbes; Tytuł „Diament Forbesa” co jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce oraz potwierdzeniem siły i jakości marki.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik produkcji (dział rozlewni)

Miejsce pracy: Oława, obok galerii Quick Park

Godziny pracy:

6:00-14:00 od pon-pt

14:00-22:00 od pon-pt

Wynagrodzenie: podstawowe 4800 zł brutto plus dodatek za pracę na drugiej zmianie oraz wynagrodzenie premiowe w wysokości 600 zł brutto (umowa o pracę)

Zakres obowiązków

  • wykonywanie mieszaniny i konfekcja produktów kosmetycznych;

  • obsługa stanowiska filtracji;

  • realizacja procesu produkcji;

  • praca w tempie, zgodnie z normą produkcyjną;

  • wykonywanie zadań zleconych przez lidera produkcji.

Wymagania

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy;

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • inicjatywa do działania, kreatywność.

Oferujemy

  • pakietu socjalnego (możliwość ubezpieczania członków rodziny);

  • dostęp i dofinansowanie do karty Multisport;

  • opłacana przez firmę prywatna opieka zdrowotna;

  • comiesięczny deputat pracowniczy, zniżki na produkty firmowe;

  • umowa o pracę;

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień w ramach programu "mam pomysł" - dodatkowo płatne;

  • pracę w kameralnym, zgranym zespole;

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;

  • dofinansowaniu wypoczynku (wakacje pod gruszą);

  • imprezy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji.

  • Administratorem danych osobowych jest Glantier Sp. z o.o. 55-200 Oława Szmaragdowa 1, NIP: 7481582082. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
    w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez
    Glantier sp z o.o. z siedzibą w Oławie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych
    osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na
    potrzeby przyszłych rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)