• Jelcz-Laskowice, dolnośląskie pow. oławski

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma WC TRON sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Asystent Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Godziny pracy: 08:00-16:00

Zakres obowiązków

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami (obsługa infolinii);

  • sporządzanie zestawień, ofert handlowych oraz sprawozdań;

  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówień, wystawianie faktur;

  • obsługa systemu ERP;

  • aktualizacja danych klientów oraz danych produktowych w systemie;

  • obsługa korespondencji oraz archiwizacja dokumentacji;

  • współpraca z innymi działami w zakresie windykacji;

  • monitorowanie i raportowanie klientom statusu realizacji zamówień;

  • kompleksowa obsługa reklamacji;

  • fachowe doradztwo w zakresie tematów związanych z naszymi usługami i rozliczeniami;

  • utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • prace administracyjne związane z obsługą biura;

  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze Klienta;

  • dostępność od zaraz – WARUNEK KONIECZNY;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • wysoka kultura osobista, sumienność, odpowiedzialność;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • zdolności organizacyjne i umiejętność organizowania pracy własnej;

  • otwartość i chęć nauki;

  • znajomość języka angielskiego – mile widziana.

Oferujemy

  • umowę o pracę;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;

  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej;

  • pakiet ubezpieczeń;

  • dofinansowania do wypoczynku;

  • platformę do nauki języków obcych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Administratorem danych osobowych jest WCTRON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 50-406 Wrocław wyb. Juliusza Słowackiego 9, NIP: 8992863500. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WCTRON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 50-406 Wrocław wyb. Juliusza Słowackiego 9, NIP: 8992863500 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)